Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az eset is a gyalázatos,...

Ez az eset is a gyalázatos, botrányos magyar eü-t bozonyítja, ami orbán nem hajlandó fejleszteni?

Figyelt kérdés

[link]


Helyette van stadion, templom meg motogp pálya, mert az fontos.


2022. jan. 14. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit*
2022. jan. 14. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez inkább tűnik személyi mulasztásnak.


Egyébként volt fejlesztés, például az elektronikus kórlap rendszer kifejezetten előre mutató a legtöbb országgal szemben, de nyílván sok más tekintetben el vagyunk maradva.

2022. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Klárika el fogja számoltatni ezt is, sok dolga lesz.
2022. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Már mi helyett? Kórház van elég, Gyurcsány zárta be őket, meg MZP most, nem a Fidesz. Arról, hogy egy kretén meg nem találja meg az épületet, nem a kormány tehet. Én is voltam János kórházban, több épülete van, de mindig megtaláltam, amit kellett.


Most egy hónap múlva a kampányban elkezd hisztizni a kretén apuka, aki nem tud vigyázni a gyerekére, cseppet sem átlátszó...

2022. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

legtöbb országgal szemben"


Pl zimbabwe?

2022. jan. 14. 18:09
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Én ebből annyit tapasztaltam hogy fél év egy időpont, bár ez még a covid előtt volt.

2022. jan. 14. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kell telefonálni az rtlnek ők kivizsgálják a dolgot.
2022. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!