Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új rendelkezések mikor...

Az új rendelkezések mikor lépnek érvénybe?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy iskolában az oltatlanok csak 5 nap karantént kapnak az eddigi 10 helyett.

Na most én szerda óta karanténban vagyok, szóval ha 10 nappal számolunk még jövőhéten is itthon kéne lennem.(amikor hazaküldtek, akkor még 10 napot mondtak)

De tegnap mondták a kormányinfón, hogy lerövidul. Ez már rám is vonatkozik, vagy csak febr.15-től lép érvénybe, mint az oltási igazolás?



2022. jan. 14. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet tudni, ha megjelenik a jogszabály, és abban a hatálybalépési idők, illetve az esetleges átmeneti rendelkezések. Bármilyen jogszabály csak a kihirdetése, azaz, a Magyar Közlönyben való megjelenése esetén léphet hatályba.


A legutóbbi Magyar Közlöny szám 2022. január 12-én jelent meg. (Most 2022. január 14. 21:18 van.)

A kormányinfó 2022. január 13-án volt.

A kérdésed 2022. január 14-én jelent meg.

2022. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!