Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért lett homofób?

Jeverezi kérdése:

Orbán miért lett homofób?

Figyelt kérdés

#Honofób
2022. jan. 15. 01:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert Szájer megcsalta mással :D
2022. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Orbán nem homofób és soha nem is volt az. Miért hazudsz kérdező?
2022. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert meglátott téged pucéran, mikor a fürdőkádban recskáztál Szájer képére.
2022. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a fia miatt, vagy elfojtott mély öngyűlöletből. Én azt sem tartom kizártnak, hogy ő maga meleg.
2022. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább azért, mert az ostoba, barom, boszorkányüldöző csőcseléket, ezzel a gyűlőlettel lehet mozgosítani. Ez már száz-százalékban a választási mozgosításról szól. És a leghatékonyabb eszköz a gyűlöletkeltés.
2022. jan. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes akik itt felvetik, hogy minden normális ember gyűlöli a b*zikat, képzeljétek el én 30 vagyok és jó 10-11 éve outoltam, elsőnek 3 bátyámnak és anyámmnak mondtam el a melegségem, aztán sok mindenkinek, de most már ezen alkalmakat is szűkítem.


Az a lényeg, hogy én félig lengyel vagyok, apám révén, és még apám rokonai is elfogadták a dolgot, anyám is, 3 bátyám is, sőt én LMBTQI aktivista is voltam, közösségi vezető szintig jutottam el, de ez olyan önkéntes tevékenység volt, és tudod azok az emberek akik befogadták azt a csoportot a vidéki megyeszékhely civil bázísára, amihez tartóztam, nos azok is elfogadták, pedig többnyire heteroszexuálisok voltak.


Sőt eljártam aztán képzésekre is, ahol megint csak nem csak LMBTQI szervezeteknek szervezték, hanem romáknak, bántalmazott nők számára, hajléktalanság ellen küzdő lakhatási aktivistáknak, sérült gyermekeket nevelő nők voltak ott és egyikük se fintorgott azon, hogy én milyen szervezetet képviselve jöttem el oda...


A családom se utál, ismerőseim se. Szóval szerintem a gyűlölködés az ami nem normális.... de tudod mit ha ilyen szüleim, meg családom lenne, én se adnám kezükbe öreg korukra legkisebb gyermekként, a kanalat a kezükbe, sőt meg se látogatnám őket...

2022. jan. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Orbán nem homofób.Európa egyik legtisztább elméjű politikusa.
2022. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ő maga nem homofób, csak mérhetetlenül gonosz és aljas, és koncként odadobja ezeket az embereket a reményei szerint őt megválasztó primitív homofób tömeg elé.
2022. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert politikailag kifizetődő vagy legalábbis annak gondolja.
2022. jan. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%
Mi az hogy momofób?
2022. jan. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!