Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Miért tartjátok...

Ellenzékiek! Miért tartjátok a Mi Hazánkot Fidesz fiókpártnak mikor ha ők nem kutatnak a végrehajtó maffia után már lassan 2 éve akkor völner ügy ki se robban?

Figyelt kérdés

A mi hazánk videósorozata a végrehajtó maffia leleplezéséről:

https://www.youtube.com/watch?v=wBg72SM-vkw&list=PLNe1ifBOUo..



2022. jan. 15. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Az alap tétel az, hogy aki életében bármiféle hitelt felvesz bármilyen okból, az legyen tudatában annak, hogy maga alatt vágja a fát, és finoman fogalmaztam. Ezek a dolgok nyilván nem jótékony céllal léteznek.


Bár nem értelmezhető, hogy ezek a végrehajtó izék bármit is csinálnak, tény, hogy aki hitelt vesz fel, azt minimum gyámság alá kellene vonni.


Innentől kezdve az említett intézkedés pont olyan értelmetlen, mint a devizahiteles fasság. Aki felelőtlen óvódás módjára kiszolgáltatja magát a bankoknak, azt nem mentegetni kell, hanem kiemelni a társadalomból, mert ott valami nagyon csúnya genetikai probléma van az alapvető ostobaság mellett is.

2022. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha a Fidesz nem akarta megbuktatni volna Völnert, akkor egy telefonba került volna szólni Polt Petinek, és egy tollvonással meszelte volna el az egész ügyet.
2022. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

"Ellenzékiek!"


Az MHM nem egy ellenzéki párt?

Már a kérdés első szavával sikerült lebuktatni magatokat...

2022. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#4


ezzel nyilván a baloldali ellenzéki összefogásra gondoltam, és te tudod jól pontosan csak próbálsz a kákán is csomót keresni

2022. jan. 15. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért csak ezt az egy eredményt tudja felmutatni az mhm és miért vannak oda ennyire ezért az egyért az mhm-et támogatók, azt leszámítva, hogy másért nem tudnak oda lenni.

Ez a végrehajtós történet nekem annyira nem fekszik. Javítson ki aki végig látta az egész videó sorozatot de nem arról volt szó benne, hogy akik nem fizették ki azt amivel tartoztak azokon megpróbálták behajtani?😕

2022. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a baloldali agy így működik:


aki velünk van az jó ember, és a szabadságért küzd!


aki ellenünk van az automatikuson fideszes és náci!

2022. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A jobboldal meg úgy működik hogy aki baloldal az ellenség. Mégcsak nem is ellenfél, ellenség*.
2022. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!