Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a mai magyar politikáról? Mi az álláspontotok? Mit vártok a 2022-es választásoktól és miért?

2022. jan. 16. 02:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kati jól mondod!
2022. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen elkeserítő a hazai politika helyzete.

Az ide vezető útra egyértelműen a fidesz lépett rá még a 90es években, de ebben a helyzetben egyformán sáros minden politikai szereplő.


Az, hogy egymás torkának ugrik ellenzéki és kormánypárti, hogy barátságokat, kapcsolatokat szakít szét, hogy annak örülünk, ha a másiknak rossz, az elképesztően beteg!


Egy normális országban az emberek feleennyit sem foglalkoznak a politikával. Élik az életüket (mert van nekik) a politikusaik meg teszik a dolgukat. A közelmúltig Németország is ilyen volt.


A választásoktól már nem várok többet, csak annyit, hogy a kormány (amelyik jó eséllyel a fidesz marad) csak a lehető legminimálisabb többséggel rendelkezzen és az ellenzék nélkül mozdulni se tudjon. Hátha észreveszi végre, hogy az országnak van egy másik fele is.


Nem örülnék a hatpárti győzelemnek, mert kormányképtelennek tartom őket.


Eljutottunk oda, hogy nincs jó megoldás, amíg ez lesz a kínálat.


Szeretem és sajnálom ezt az országot.

2022. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%
Tuti, hogy a Fidesz fog nyerni!
2022. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én már csak azt várom, hogy beigazolódjon az elméletem miszerint HA igaz, a média által hangoztatott közpénz lopás a fidesznek egy tőke kiépítése amit az eu nem lát és nincs ráhatással majd egyszer valamikor pedig visszaforgatják az országba, hogy a nezmet hasznára váljon akármilyen módon, úton, formában. 😄
2022. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát az kicsit lassú folyamat már nem azért 😂 addig belerokkanunk 😂
2022. jan. 17. 10:12
 16/25 anonim ***** válasza:
Kitudja. Persze nem ilyen egyszerű de elöző év novemberében 42 ezer milliárd forint volt az államadósság. Eddig nem volt gáz akkor még egy kicsit kibírjuk 🤣😂 mit számít egy-két milliárs 😄
2022. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%

Mit várok? Hogy bukjon a jelenlegi korrupt és hazug kormány.

Hogy végre eltümjenek.

2022. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz kormányváltás, az iszonyú nagy katasztrófa lenne... lehet akkor jobb lenne, ha akkor elmennék egy másik, normálisabb országba. Ráadásul ez bizonyítvány lenne az ország népességéről is, mennyire tudatlanok, mennyire bedőlnek az agymosásnak. Az a sok ember, aki meg nem megy el, érdektelen, nem akar beleszólni a saját jövőjébe.
2022. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát én most 19 éves vagyok, de ha nem lesz egy 5-6 éven belül érdemi változás én is ki fogok menni dolgozni... nem lesz más választásom
2022. jan. 17. 23:15
 20/25 anonim ***** válasza:
Én már most kimegyek, adódott egy lehetőség, de nem hosszútávú. Szóval remélem majd tudok onnan is szavazni, nehogy mán rajtam múljon.
2022. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!