Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a mai magyar politikáról? Mi az álláspontotok? Mit vártok a 2022-es választásoktól és miért?

2022. jan. 16. 02:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19 évesen még fogalmad sincs a világról. Még nagyon befolyásolható vagy. Ráadásul a fórumok, ahonnan mai fiatalok tájékozódnak, közel sem függetlenek. A FIDESZ szavazókat nevezik agymosottnak, pedig az igazi befolyásolás a az online közösségi fórumokon megy. Ahol már eleve csak ahhoz hasonló tartalmak jelennek meg, amiket olvasni szoktál. Tudod, a sütik és társaik. Esélyed sincs a az eltérő vélemények megismerésére.

És csak nagyon kevesen vannak, akik elég értelmesek és kevéssé befolyásolhatók. Az ilyen emberek általában nem is állnak ki konkrétan egyik oldal mellett sem, mert tudják, hogy mindkét oldalon vannak elfogadható irányvonalak és visszásságok is. A kisebbik rosszat lehet csak választani, mert jó megoldás nincs.

2022. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21# az valóban igaz, hogy fiatalságom miatt könnyen befolyásolható vagyok, de úgy hiszem, hogy attól még van érett gondolkodásom, próbáltam minél jobban megismerni a multat és szerintem pont, hogy a mind 2 oldal nézeteit álláspontját lehet megismerni az interneten keresztül, mivel gyakorlatilag a fidesz a média 90%-t uralja, pl a köz tv-t, ami azért felháborító, mert különböző álláspontú emberek is fizetik (m1-re gondolok) és mégis csakis a Fidesz propaganda szól belőle és bizonyított felháborító hazigságokkal! Szóval igen is egy agymosást hajt végre a fidesz, főleg a nyugdíjas korosztályban.
2022. febr. 14. 13:45
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz sajnos utolsó, a nagyszüleimnél is ezt láttam. De tudom hogy nem érdemes túl sokat vitatkozni, ezért úgy döntöttem hogy már fel sem fogom hozni a témát soha... annyira jól hatott a propaganda, hogy az már hihetetlen. De nagyon szeretem őket egyébként. Nem biztos hogy az ő hibájuk. Gyerekkorukban inkább azt szorgalmazták a szüleik, hogy dolgozzanak már kiskorukban is. Főzni, mosni, tehenet fejni, stb. Ők meg máshoz értenek, tiszteletben kell tartani őket.
2022. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Főleg az élethez értenek, koruk adta tapasztalatuk okán, ami rólatok még nem mondható el.
2022. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Persze, én tisztelem őket, remélem nem voltam félreérthető. Csak egyes dolgokban nagyon tudatlanok.
2022. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!