Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a hazai muszlimo...

Igaz az, hogy a hazai muszlimok többsége - nem mindegyik, de a nagy többség - az iszlám radikális ágazatát támogatja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de ahány magyar muszlimmal beszéltem, valamennyien szivesebben látnának egy iszlám Magyarországot.
2022. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Amig a muszlim nem eszi meg a sertest, addig itt nem lesz iszlam Magyarorszag!!!


alairas: Dobo Istvan varkapitany :)

2022. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Emlekezzen minden muszlim, Eger Varanak uzenetere!!!


[link]

2022. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ebből is látszik milyen hatással van az iszlámellenes gyülöletkeltő propaganda a hülyékre.
2022. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Egri Csillagok Gardonyitol egy "iszlámellenes gyülöletkeltő propaganda" ???
2022. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egri csilagok egy 120 éves irodalmi mű. Ennak mi köze ahhoz hogy hány radikális van a muszlimok között?
2022. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem nagyon hallani olyan imámról aki elhatárolódna a radikális meg kell ölni a keresztényeket dumáktól. Bár lehet hogy nem értik mi ebben a radikális hiszen ez a vallásuk alapja.
2022. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Te hallgatod az imámok beszédeit világszerte? :) Mondjuk elég lenne ha például a Magyar Iszlám közösség nyilatkozatait olvasnád mert akkor tudnád hogy elhatárolódnak és ez világszerte így van, de ez nem jelenik meg a magyar médiában.
2022. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Reggel estig őket hallgatom.
2022. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az 1-es válasza után elgondolkodtam azon, hogy mi az a radikális iszlám. Eddig azt gondoltam, hogy az az iszlám, amelyik robbant, terrort csinál.

De végülis, ha valakinek célja megváltoztatni egy adott állam politikai, vallási berendezkedését, az is tekinthető radikálisnak.

Gondoljunk csak bele, hányszor használjuk a "radikális baloldal", vagy a "radikális jobboldal" kifejezéseket. Ugyanez miért lenne tilos az iszlámra?

2022. jan. 17. 15:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!