Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péternél lenne...

Márki-Zay Péternél lenne alkalmasabb ellenzéki miniszterelnök jelölt?

Figyelt kérdés
Persze lehet őt fikázni, de végignézve ezen az ellenzéki garnitúrán még mindig a legvállalhatóbb jelöltnek tűnik.

2022. jan. 16. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Dobrev Klára. Szakmailag csak pozitívumai vannak. A Gyurcsányozást el kéne már engedni, legalább az ellenzéknek.
2022. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
68%

A vállalható nem az alkalmas szinonímája.

Dobrev pl szerintem alkalmasabb, de kevésbé vállalható. Karigeri vállalható, de nem annyira alkalmas. Jakab és Fekete-Győr sötét ló, nem tudom mit alakítanának egy ilyen helyzetben.


Mindazonáltal az előválasztás adta legitimáció miatt értelmetlen ezen rágódni. MZP-t választottuk. Ebbe nyugodjon bele a fidesz szavazó is, meg az ellenzéki is.

2022. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Dobrev kompetens politikus, embernek szar.


Fegyőr emberileg még okés, de nem kompetens.


Karácsony meg mint emberileg, mint politikailag sötét.


MZP pedig hibbant.


Ennél egyébként nem tudom most mit lehetne csinálni... sajnálom az ellenzékieket. Érdemelnenek egy rendes pártot...

2022. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Bajnai, aki értene is hozzá.
2022. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hypno ***** válasza:
33%

#4


Bajnait akkor engedtem el, amikor mandátumot szerzett, de nem vette fel. Ez így komolytalan.

2022. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Nincs.

'18-ban Vonát is kicsinálta ez a bűnöző banda kamu hírekkel, ez van most, ugyan az. Fel kéne ébrednie az embereknek végre, és nem az M1-et bújni. Menjünk, és világosítsuk fel az embereket, csatlakozzatok aktivistának!

2022. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6os, a kisdobos korszak elmúlt, lehet kussolni.
2022. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisdobos? Kifejted?


Akinek nincs ideje aktivistáskodni, jelentgetheti is a Megafos hülyeségeit. :)

2022. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!