Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter miért mondta...

Márki-Zay Péter miért mondta a kisebbségieknek, hogy azzal nincs gond, hogy ők lopnak mert ők megeszik?

Figyelt kérdés

Miért kell pozitívan beállítani a lopást? Miért nem azt mondja nekik, hogy menjenek el dolgozni és nem kell lopni?


Miért még több lopásra biztatja őket csak azért, hogy hátha rá szavaznak ha így hízeleg nekik. Ez nagyon unszimpatikus volt pedig eddig kedveltem.


2022. jan. 16. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem adom. Nézd. Idd a szavait. Ő a Kapitányod. 🤣
2022. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11-nek:


Az ősi mesterséget űző, elsőfokú nőnemű felmenődnek, nem nekem.

2022. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

#11-nek:


És nem kell meglepődni a véleményemen.


Kicsit tudathasadásos állapotban kell lennem, mert egyszerre vagyok DK-párttag, és rohadtul MZP ellenes.

2022. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

12. A tiednél nagyobb ennek a rizikója, de ezt te is tudod.


13. Tudom, utáljátok egymást, mint a szart. Nem mondtál semmi újat. Lesz még itt móka meg kacagás.

2022. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

#14-nek:


Én magán-emberként azt szeretném, hogy veszítsen az összefogás.


Ebben az állapotban amiben van az ország, ilyen jogi környezetben amit O1G kétharmaddal körbebetonozott, csak bukhatnának, új választásokat kellene kiírni, és mindenért ők lennének a hibásak.


Orbánnak már nincs EU-s forrása amit lopkodjon, ezért egyre nagyobb hiteleket vesz fel bárkitől aki ad, csak hogy be tudja tömni a holdudvar száját pénzzel. Ha a választásokon nyernek, ami a külhoni szavazati rendszer manipulálásának lesz köszönhető, akkor az EU lezár minden anyagi támogatást, pályázatot, és hónapok kérdése lesz a totális államcsőd.


Utána jöhet egy kis molotovos tüntetés. Hajrá!

2022. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj, munkásőrkém, már évekkel ezelőtt forradalmat vizionáltál, akkoriban még a gréczyvel, aki saját kezűleg kiverte magát a komolyan vehető emberek köréből.

Ahogy a gazdád mondta, majd megunjátok, hazamentek.

Majd rakjátok ki megint egy műanyag hordót orbán képével, aztán püfölitek kicsit és jobb lesz. Csak a botot láncoljátok megint hozzá, nehogy valamelyikk szimpatizánsotok magáévá tegye.

2022. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!