Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak mi baja van az...

A baloldalnak mi baja van az iskolaőr programmal?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha olyan világban élnénk, ahol nincs rájuk szükség, de köszönhetően elsősorban pont nekik, nem olyan világban élünk.

2022. jan. 16. 16:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%

"Inkább iskolapszichológus és iskolai szociálmunkások illetve mentálhigiénés szakemberek kellene a sulikba"


Az összes ilyen belvárosokban szocializálódott """szakértő""" menekülne ezekből az iskolákból.

2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
#4 és ezt hogyan vitelezi ki? Ott van mindenhol, mint a szentlélek? Ha Peti bácsit megtámadja Armandó, az fél perc alatt zajlik le.
2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%
Belvárosi szakértő... max vidéken felnövő kis kelet-magyarországi kisfürdő városban nőttem fel és hidd el nem éppen jó általános és középiskolába jártam a városon belül, de látod végül is felvettek az ELTE-re :), csak éppen tudom, hogy erőszakkal csak pillanyatni előnyöket érhetsz el, meg csomó lefojtott gyerekeket akik aztán más osztályba fognak őrjöngeni... ja és ezt úgy mondom, hogy anyum tanítónő, és ő meglátásai is ezek voltak... és ő is tanított romákat...
2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#13: A logikád alapján akkor a rendőrséget is fel lehetne oszlatni, hiszen az is erőszakkal ér el pillanatnyi előnyöket.
2022. jan. 16. 17:00
 15/37 anonim ***** válasza:
55%
14: na igen.... :)))
2022. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
4%
A baloldalnak szerintem az a baj ezzel, hogy az iskolaőrök által foganatosított intézkedések célszemélyeit illetően nem polkorrekt a statisztika.... Ugye értitek? :-DDD
2022. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
#15: Mondjuk én a baloldaltól a "defund the police"-jellegű dolgok után semmin se lepődök meg...
2022. jan. 16. 17:04
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem ezt mondtam, de ha ne adj Isten gyereked lesz és rá kennek valamit az osztálytársai, hogy ő ment neki a tanárnőjének és mondjuk egy idegbeteg iskolaőr elkezdi a gyereket talpát verni gumibottal, akkor mit csinálsz?
2022. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
#16: Az a fránya valóság! A baloldalnak mindig problémája van vele, mert valahogy sose őket igazolja.
2022. jan. 16. 17:06
 20/37 anonim ***** válasza:

18: túl élénk a fantáziád!


Amúgy meg az iskolaőr legfeljebb visszatarthatja a renittens gyereket a rendőrség kiérkeztéig. Semmiféle gumibotos verés nincsen....

2022. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!