Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Iskolaőri állásra milyen...

Iskolaőri állásra milyen feltételek mellett lehet pályázni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet én 54 éves férfi vagyok eléggé zűrös múlttal. Voltam hivatásos katona is 6 évig, de onnan elküldtek, mert erőszakot alkalmaztam a felettesemmel szemben, el is küldtek, utána a rendészet felé tendáltam inkább, voltam zárka ügynök is többek között, majd azt követően börtönőrként dolgoztam majdnem 12 évig. Női börtönben dolgoztam javarészt, ahol később megvádoltam ezzel-azzal és emiatt takarodót fújtak ott nekem, mennem kellett... Azt követően csomagok szállításával kezdtem foglalkozni Törökből, stb, ott egy bajos csomagot kaptam amiről kiderült, hogy drog volt benne és elkaptak. 4 évet ültem Törökbe. Azóta eléggé nehezen élek, főleg alkalmi munkákból tartom el magam, most éppen munkanélküli vagyok. Ilyen referenciák mellett volna esélyem egy ilyen állásra szerintetek?

2020. szept. 13. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen múlttal legfeljebb libát őrizz.
2020. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút el tudom képzelni, hogy ilyen ember vigyázzon a 6 éves kis Barbie babákra. Ja, mégsem....
2020. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Először is, ehhez rendőrnek kellett volna lenned.
2020. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha én szülője lennék annak a gyereknek, ahova ilyen iskolaőrt vesznek fel, mozgalmat indítanék a kirúgásodért.
2020. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Minek etetitek ezt a libsi trollt?
2020. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az előélettel maximum biztonsági őrnek mehetsz el egy Isten háta mögötti disznótelepre.
2020. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen amikor egy DK-s szavazó pár sör után gép elé jut.. ne etessétek a DK trollt.
2020. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően nagydarab vagy, akkor én alkalmaználak szívesen. Pont ilyenek kellenek. Nem kell erőszakot alkalmazni senkin, csak oda állni ahol balhé készülődik, és rá kell bámulni a kis szrosokra a cserzett batárszr fejeddel, és majd megrettennek.
2020. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Necces
2020. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!