Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien csalódhattak MZP-ben...

Mennyien csalódhattak MZP-ben és kik?

Figyelt kérdés
Az előválasztáson nagy volt a rajongótábora, azóta beilleszkedett a 6 pártba és egyre több félteérthető nyilatkozata kerül nyilvánosságra, ami támadási felület. A Kutyapárttal is nyílt háborúba került, ami kissé komolytalanítja is. Kétfrontos háború a kormánnyal és a viccpártal.

2022. jan. 17. 10:11
1 2
 11/19 Kapitány_úr ***** válasza:
69%

MZP kifejezetten hiteles, s egy megfontoltan, higgadtan gondolkodó figura. Ha tényleg utána jár az ember, és meghallgatja őt magát, nagyon jó és hasznos elképzelései vannak és lerí róla, hogy tényleg igazi fejlődést akar.

Nekem személy szerint nagyon elegem lett a Fidesz önkényeskedéséből, és ebből a sulykolós hazug, agymosásos kampányából.


Üdv, egy ex-fideszes ;)

2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az "exfideszesek" nem léteznek. Ezek irányított trollok. Te vagy az M?
2022. jan. 18. 09:18
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Dehogyis nem léteznek. Nem mindenki tudta ám a Fidesz liberális korszakától kezdve, az un. polgári korszakon át, a mai napig végig követni a pálfordulásaikat. Én speciel 2010-ben szavaztam rájuk utoljára.
2022. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
2014-2022 között nem volt lemorzsolodás, aki volt, abból rögtön celeb lesz. Sértődött, mellőzött alakok. Pálinkás stb.
2022. jan. 18. 09:52
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Igaz inkább a 40 alatti korosztályból de léteznek.

Több ismerősöm is van aki 2018-ban még a Fideszre voksolt most már ellenzéki.

2022. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Az MZP fanatikusoknak köze nincs a racionalitáshoz, bár szeretik felsőbbrendűnek képzelni magukat és mindenki másra ráfogni, hogy fideszes.
2022. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én ellenzéki vagyok, de MZP-t veszélyesebb figurának tartom, mint Orbánt. Orbán épelméjű. Szerencsére MZPt kontrollálja 6 párt.
2022. jan. 18. 15:28
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
17, dehogy kontrollálja! De elérte hogy a két tábor egyvalamiben egyet ért; fogja be a száját.
2022. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kontrollálja, sajnos az emberek azt mondták új = jó, de ez nem mindig igaz. Jelenleg nem jobb. De Orbánt meg senki nem kontrollálja. Semennyire. Nála még ez a futóbolond is jobb
2022. jan. 18. 20:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!