Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Karácsony "sz@rik rá" hogy mit mondott a felvételeken Bajnai, Gansperger és Berki?

Figyelt kérdés
direkt tettem idézőjelbe mert ő mondta és nem én...
2022. jan. 18. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Igazán példamutató kifejezés ez egy főpolgármestertől,megérte ezt a szerencsétlent megválasztani..
2022. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Én is xarok rá, hogy mit mondtak, szóval megértem.
2022. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úgy azért könnyű lehet az élet, hogy leszrom a tényeket akkor is az van amit én mondok.


Ha mondjuk Karácsony karrierjét nézzük akkor kb ez jellemző rá.

Nem kellett sose valódi eredményeket felmutatnia, mindig tessék lássék szinten mehetett előre

2022. jan. 18. 08:16
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem birja a terhelest a srac, erdekes modon mar nem az a szimpatikusan mosolygo fiu akit ugy megszeretett a nep :))) Magyarul elojott belole a szabolcsi vere!!!
2022. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Emelett egy gyenge vezető, alatta úgy mutyizznak ahogy akarnak. A városházás sztori is ciki hogy tök ellentmond a saját helyettesének, csak hogy a botrányos infrastruktúrafejlesztést,idegen nyelvtudás hiányát ne említsem.
2022. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én meg Karácsonyra sz@rok magas ívből.
2022. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagy hiba volt őt megválasztani főpolgármesternek....🤔
2022. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

"Emelett egy gyenge vezető, alatta úgy mutyizznak ahogy akarnak."


Akkor tarlós kormányzó mennyire volt gyenge vezető.

Az ő ideje alatt járt csúcsra a parkolási maffia, meg a gombszemekért fideszes kádereknek ingatlanosztás mutyi.

2022. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tarlós világszínvonalú világvárossá tette a Demszky alatt lepusztult fővárost...


Nem utolsó sorban nem eladósodva adta át a város vezetését mint anno Demszkyék

2022. jan. 18. 09:22
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Karácsony csak követi Orbán világnézetét, miszerint sose azt nézzük mint mond valami, hanem, hogy mit tesz.
2022. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!