Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol látnátok Orbánt legszívese...

Hol látnátok Orbánt legszívesebben április 3-a után?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 08:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%

24

ez neked érdekes?



BÉKEmenet

nyanya "ki tudnám nyírni", de nem csak mondja, látszik is rajta a hogy szívből gyűlöli az ellenzéket


érted BÉKEmenet

2022. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

A budapesti Dózsa György úton, a felvonulási téri tribünön, lehajtott fülvédőjű usánkában a felvonuló népnek mosolyogva integetés közben.

-Ja, azt már lebontották!

Sebaj! Egy stadion ide vagy oda már nem oszt, nem szoroz!

2022. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 szántóvető ***** válasza:
56%
a latrinában.
2022. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
23%

A baloldal retorikája a békesség és szeretet nem csak nemzet szinten. A baloldal kűzd a kissebbségekért legyeb szó akárnelyikről, nagyon helyes! De mindkét oldalnak van képviselete, politikusi, párt és közösségi szinten is. A jobboldal uszítja az embereket (egy kivételt, csak egyet ha van..) amire valljuk be az emberek fele fogékony ha egy közösségről van szó. De mit csinál a baloldal? Ugyanúgy ellenségként kezeli azokat akik őket is, felveszi a fegyverét és ugyan azzal a harcmodorral küzd. Ugyanúgy megy mindkét oldalon a szidalmazás, ocsárolás, kisregény lehetne írni a gyakorlati megnyílvánulásokból csak a baloldal ezt úgy teszi, hogy különbnek tünteti fel magát. Aljas képmutatás az egész ellenzéki összefogás és retorika. Jólenne elfelejteni a jobboldali de hogy nem ez a baloldal lesz különb attól még kormányváltás esetén is, az is biztos. Rettentő nagy naivitás övezi ezt az összefogást és alig egy-két politológus hívta fel rá a figyelmet.

Ne hírdesd a gyűlölet elleni harcot gyűlölettel.

Borzasztó szerencsésnek érzem magam, hogy heterosuexuális vagyok és fehérbőrü itt magyarországon ugyanakkor utóbbit szégyenlem is kicsit. Ez a baloldal vicc és komolytalan. Kiváncsi vagyok miben fog változni a helyzet egy esetleges kormányváltás után. Nai...

2022. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
68%

27

"A baloldal retorikája a békesség és szeretet nem csak nemzet szinten. "

És? Jobboldali ellenzéki vagyok.

2022. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
14%
#28 egy anoním oldalon vagyok arc és név nélkül ahogy most rólad úgy senki másról sem tudok semmit ezért nem is jelöltem meg senkit ahhoz a szöveghez, nem szólt konkrét valakinek. Teljesen mindegy hol álsz, a képmutatás, az álszentség az képmutatás és álszentség.
2022. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
28%

#29 baloldali érzelmű és balliberális között is van különbség. A liberalizmus a másik elfogadásáról és az egyenlőségről szól, de ez nem az egész baloldaliságot jellemzi, csak egy iránya. A kommunizmus is egyenlőséget hírdet, de szeretetet azt nem.


A vallás hirdeti az egységes szeretetet és békességet, nem a politikai hovatartozás. Így pont a keresztény gyűlölködők azok, akik szembeköpik a saját hitvallásukat.


Én liberálisként elfogadom azokat, akik nem gondolkodnak úgy, mint én. De nem kell szeretnem azt, aki mocskolódik, aki uszít, aki eltapos másokat. Pontosan ezért vetem meg a kormányt. Nem tisztem szeretni azt, aki kiszolgálja a rendszert alamizsnáért és mert félti a helyét. Elfogadom az okait, de szeretni és becsülni nem fogom. Ahogy az állatkínzót, a pedofilt, vagy az erőszaktevőt sem ölelem a keblemre csak azért, mert libsi vagyok.

2022. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
30%
Ez mind szép és jó de a baloldal képviseletében mind párt mind közösségi szinten túlnyomó részt képmutatás megy. Hiába van érzelmű és liberális ha ennek ellent mond kinyilatkoztatásaiban.
2022. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%
Lámpavason.
2022. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen miniszterelnökként!
2022. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!