Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha áprilisban lesz kormányvált...

Ha áprilisban lesz kormányváltás, akor pl a Rákay Filiphez hasonló hazug firkászok is el lesznek takarítva?

Figyelt kérdés
Hánynom kell a sok baromságától, amiket a fizetett hirdetéseivel elém lök a Fb.

2022. jan. 18. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Remélem az országból is ki lesznek kergetve.
2022. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért legyünk tekintettel arra, hogy ezeknek a férgeknek is meg kell élni valamiből. Biztosan boldogan elvállalná azt a szerepet az új miniszterelnöktől, amit most betölt. Alapvetően semmit nem kellene változtatnia, csak most más passzátszelet kellene fújni. Ezeknek ez nem okoz problémát.
2022. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
De melyik áprilisban??🤣🤣
2022. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
A 4.-esnek üzenem, hogy a saját vagyonával hazudott a legnagyobbat. Aki a Fidesz közelében "nyalakodott", hogy-hogy-nem, mind milliárdos lett! Trafik, CBA mutyik, közbeszerzések, mind-mind gazdagon túlárazva. Rákay is telesírta a médiát, hogy őt "báncsák"! Gyártotta a Fidesz propaganda filmjeit súlyos 100 milliókért. Sokan rájöttek, hogy a "Gazda" dicsérete milyen pénzesőt eredményez. Da de nem féltem én Rákayt, régóta forgatja a köpönyeget.
2022. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
14: 4-es vagyok. Szívesen várom a forrásod az állításokról. Amúgy nem kedvelem ezt a Filipet, de soha nem hallottam ilyenekről.
2022. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

R.F. közmunkás lesz!

Másra nem is alkalmas!!!!

2022. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Az összes Békemenetes Orbán beszéd előtt Rákay a "szpíker", ő hergeli a tömeget. Hagyjuk ezt a Fideszes mantrát, hogy bizonyítékot, bizonyítékot! Mindenki tudja, hogy Fidesz mutyihoz más nem férhet, a közelébe sem mehet. Éppen mai hír, hogy Győr híres szállodáját, amelyet 3,5 milliárdra becsültek, Mészáros Lőrinc és Tiborz István veheti meg potom 80 millióért. Ez az a Questoros sztori. Itt a bizonyíték!
2022. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!