Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Álljunk ki a nemzetállamok...

Álljunk ki a nemzetállamok mellett, benne vagy?

Figyelt kérdés

A cikk alján lehet szavazni…

[link]


->Határozott nem


2022. jan. 18. 22:07
A kérdező szavazást indított:
antiglobalism
saynotobabylon
17 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Kitűzőbe akartam, nem szavazásba, na mind1
2022. jan. 18. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Köszi! Ment a nem. Szoros az állás.
2022. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez igen! Dobrev Úr, egy öreg csöves, meg egy börtöntöltelék (Czeglédy Cs.). [link]

Erős ez a csapat! :)

2022. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Totál mindegy ki mire szavaz, a világ úgy is arra tart hogy egyre kevesebb lesz a határok jelentősége, a ami fiatalabb generációk már nem ragadnak meg egy adott országnál hanem bátran járnak-kelnek a világban.
2022. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Határozott nem.

- A linkben szavaztam.

2022. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is szavaztam a nemre.

Nem mintha bármit is számítana ez a kis szavazás.

2022. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

“ Totál mindegy ki mire szavaz, a világ úgy is arra tart hogy egyre kevesebb lesz a határok jelentősége, a ami fiatalabb generációk már nem ragadnak meg egy adott országnál hanem bátran járnak-kelnek a világban”



Én is fiatal vagyok, én is ellene vagyok a globalizációnak, de azt is tudjuk, hogy “Nimród” valószínüleg már a háttérben teszi a dolgát, hogy a világkormányt vezethessen.



Inkább a DKsok és fiataljai a Demokratikus Lendület akikről tudom, hogy EEÁ pártiak, Ferike és Klári többszőr állt ki az egyesülés mellett, mint olvashatjátok a cikkben is. Az ellenzékben is többen vannak az egyesült Európa mellett biztosan, de számomra nem derült még ki, hogy kik, így csak úgy nem tudok olyat ami nem úgy lenne.

2022. jan. 19. 08:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!