Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a felelős azért, hogy...

Ki a felelős azért, hogy itthon több 100 milliárd forintot költenek látványsportokra (foci, kézi), eredmény meg egy büdös nagy nulla, mindenhol csak leégünk?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány
Soros
Brüsszel
LMBQT
krumpli
26 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát hol a lehetőségek közül I. stadionépítő Viktor? :D
2022. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

"Ki a felelős azért ... eredmény meg egy büdös nagy nulla"


Merkozesek eredmenye a sportolokon mulik ... sportolok felkeszultsege az edzon mulik ... edzo kivalasztasa a szovetsegi kapitanyon mulik ... sport koltsegei fene tudja kin mulik.

2022. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az óbán soha nem hibás semmiért.
2022. jan. 19. 07:58
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Romaiak is epitettek colosseumokat ... legalabb van mit feltarnia a jovo kor regeszeinek.
2022. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
#3 Bocsásd meg, amiért kétségbe mertem vonni szeretett atyuskánk becsületét. Védelmemre legyen mondva, hogy a Gyurcsány állt a hátam mögött és fogta a vállam. Nem tehettem mást.
2022. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Mindig nem lehet győzni, de mindig vannak olyan síró búzaszemek mint te. Könnyü másokat ekézni minden olyan sportban amihez jóeséllyel hallvány gőzöd sincs.
2022. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Orbán, ki más.
2022. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne közöm, te buta narancsos? Az én adómból kapják a havi többmilliós fizetésüket, meg az én adómból építik a több száz milliárdos csarnokokat, ahol aztán taknyosra sz*patják őket.
2022. jan. 19. 08:16
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

"Nem az eredmény a fontos, hanem a részvétel!"

"Elvtársak! Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!"

-A számlákat nyomtató készülék viszont mindig az érdekeknek megfelelően működik!

2022. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, ami neked csak kiadás az emberek millióinak meg fontos.

Éppen így ment a költségvetésből sok százmillió meg olyan dolgokra amivel azok nem tudnak azonosulni akik szerint a sport támogatása fontos.

2022. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!