Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Juhász Péter youtube csatornáj...

Juhász Péter youtube csatornáján megtalálható videóknak a tartalmai ennyure köztudottad, nyílvánvalóak?

Figyelt kérdés
Én vagyok ennyire lemaradva, hisz az utóbbi fél évet leszámítva soha nem foglalkoztam politikával? Vagy miért nem kap nagyobb reklámot ellenzéki oldalról? Remekül össze vannak szedve az információk.

2022. jan. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát eléggé le vagy maradva, ha számodra a kábszeres Juhász Péter kell ahhoz, hogy tájékozódj.
2022. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valamiért 0%-on az értékelésed. De adok esélyt, hogy kifejsd miért nem jó tájékozódási alap juhi csatornája a nerpédiával együtt.

Azt le is írtam, hogy az utóbbi félévet leszámítva soha nem foglalkoztam politikával.

2022. jan. 19. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzékiek között ismert, nem minden ügy, viszont a fideszes mentalitás igen, ezért nem fidesz szavazók.

A fidesz szavazók meg bírósági ítélet után is azt mondják, hogy "mert biztos komcsi a bíró", így ők a valóságban sem hisznek.

2022. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Najó de ha fentartásokkal kezelnénk a közölt információkat amik feltűnnek a csatornáján és a nerpédián akkoris rengeteg dologról, emberről és ügyről van szó részletekbe menően. Miért nem ismertebb?
2022. jan. 19. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Oh, ez a kérdés ismertségről szól? Azt hittem, hogy arra utalsz, hogy nem okoz felháborodást vagy nem buknak bele.


Ezek nem újak, ezért nem kelti fel az emberek érdeklődését. Már ideje mindent ellopnak, ami mozdítható, így ez nem valami új.

Ránéze Hadházy csatornájára ott sincs sok ember, pedig olyan dolgokat mutat be, hogy 600 millióba került 2 föld kupac. Elég abszurd.

2022. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát.. is is. Úgy gondoltam soros izé akarom mondani szoros összefüggés van. Csak magamból kiindulva nekem nem elég ha mondogatják, hogy tolvaj korrupt, kell az is, hogy részletesen kilegyen tárgyalva. Persze nem gondolom, hogy másnak elég mert tudom, hogy én nem foglalkoztam ezekkel soha. De valahogy mégis furcsa, hogy kevés nézettsége van relative. De végsősoron azt nem tudom/tudtam, hogy minden választókerületről bemutatott videóban megtalálható információ ennyire alap.
2022. jan. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!