Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a kocsmákban...

Igaz, hogy a kocsmákban beszéltek alapján, ahol a legtöbb munkás megfordul tudható ki nyer?

Figyelt kérdés

Egy barátom hívta fel rá a figyelmet, hogy tudható ki nyer mindig. Ő mindig értelmiségi pátosszal magasról beszél és jókat elemezget, mégha négy elemije is van, nem látszik meg a kis öregen. Sok kidobott ponyvát olvasott össze életében. Azt mondja, hogy ő minden választáskor előre tudja, ki fog nyerni. Egyszerűen - azt mondja - azt a helyet kell keresni, ahol a proli megfordul a legtöbbet, ugye az átlagszavazó, amiből a legtöbb van. Ez az ivő,italozó, legtöbb helyen kocsmának nevezik


Ő nem árulta el ki fog ezek alapján nyerni, de mondta hogy látogassak el.Engem nagyon érdekel, hogy ott kit mondanak nyertesnek és miért. Kipróbáltam már, de én nem bírom az italt, földre kerülök egy kisfröccs után. Mit mondanak ki nyer és miért?



2022. jan. 19. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott inni kólát is, nem kell életképtelenül viselkedni. Amúgy ott a Fidesz a legnépszerűbb.
2022. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Menj el borsodi kocsmába és menj el budaiba, rájössz, hogy ez mekkora hülyeség.
2022. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok borsodba menni, ha Bp-en élek. Valami olyasmit mondott a kis öreg deríliumba, hogy a csirkefarhát óta Orbán a nyerő.


Ha kólát iszok, nem állnak szóba velem. Szted?

2022. jan. 19. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,minden kocsmatöltelék a Táncsics radikális balpárt győzelmében hisz.
2022. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ah, a klasszikus "én tudom, de nem mondom el senkinek" majd utólag "én végig tudtam" ember:D Én az ilyen emberekkel 2 ilyen húzás után nemnagoyn állok szóba, egyszerűen mert úgy "énmegmondtam"ozik, hogy nem mondott semmit:D


2esnek igaza van, mást fognak mondani Pesten a Könyvtár Klubban, mint Borsodban a Fáradt Pipa presszórban. Egyszerűen azért, mert az emberek azt mondják amit ők is hallanak meg amit elfogadnak igazságként. Meg amire ők fognak szavazni.


Egyébként én pesti vagoyk és állítom, hogy van tömegközlekedés Borsodba.

2022. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Hülyeség az egész. Érted? Az egész.
2022. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Dehogynem, szóba állnak veled akkor is, ha kólát iszol. Csak tisztelettel kell beszélni velük, mert ha ripacskodsz ott nekik, akkor kaphatsz pár fülest.

2022. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!