Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg így van?

Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom hogy Márki-Zay Péternek csökken a népszerűsége és a fidesz nyerésre áll:( . Tényleg így van vagy csak a kormány akarja mindenhonnan ezt nyomni a fejünkbe?

2022. jan. 20. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
nem
2022. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
nem
2022. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Vasárnap voltam Kaposváron a vásárban. Az MMM-es standnál folyamatosan sor volt az aláírásra. A korosztályomban, akikkel kapcsolatban vagyok (29 éves férfi, irodai/szellemi munka) továbbra is népszerű. Én nem tapasztaltam, hogy csökkent volna a népszerűsége.
2022. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, ezt NEM a kormánymédia találta ki, hanem MZP maga kért egy felmérést amit éppen az egyik ellenzéki média nyomott ki és írta meg, hogy MZP népszerűsége IS csökkent és vele az ellenzéki összefogás támogatása IS.

Ahogy azóta készültek már közvéleménykutatások több intézménynél is, nem a kormányközelieknél egyedül, és mind azt mutatja, hogy MZP szereplése nem javított az ellenzék esélyein, van amelyik szerint jelentősen rontott is rajta.

Medián december 29. "Egy közeljövőben tartandó országgyűlési választáson a szavazókorú népesség 39 százaléka választaná a Fidesz-KDNP-t, és 34 százaléknyian az ellenzéki összefogást – derül ki a kutatásból."

[link]

Závecz, december 21 "A novemberi felméréshez képest két százalékkal alacsonyabb az ellenzéki lista támogatottsága, míg a kormánypártoké csak egy százalékot esett."

[link]

Nézőpont, január 10. "Ha most vasárnap lennének az országgyűlési választások, minden második belföldi szavazó a Fidesz–KDNP pártszövetségre voksolna, amivel a kormányzópártok 50 százalékos eredményt érnének el, míg az ellenzéki listára az aktív választók legfeljebb 43 százaléka szavazna –"

[link]

2022. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a korrekt választ. tényleg igazad van én feltételeztem rosszul a kérdésben
2022. jan. 20. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Kamu provokáció
2022. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ez és nem most dönti el a választásokat, hanem az, hogy áprilisban kinek lesz több voksa.
2022. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Sajnos egyre elképzelhetőbb, hogy ez a helyzet. Dicső kormányunk a mi adóforintjainkból 100x annyit költ kampányra, mint az ellenzék, és már a csapból is ez folyik.
2022. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!