Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosítsunk! Most akkor ki...

Pontosítsunk! Most akkor ki az ellenzéki és ki a balliberális?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom a Fideszt. Egy utolsó hazug, pénzleső, kizárólag a saját pecsenyéjét sütögető, mocsadék korrupt bandának tartom, soha nem szavaznék rájuk. Velük sose lesz jobb a helyzet, az tuti! Orbán is hazudik, ahogy Gyurcsány, hiába nincs róla hangfelvétel.

Viszont az Ellenzéki Összefogással sem vagyok hajlandó egy percig sem azonosulni. Egy igazi "összefújta a szemetet a szél" társaság, a legkisebb összefogás sincs bennük, egyetlen ami egyben tartja őket, az a Fidesz iránti gyűlöletük. Gyurcsány személye pedig taszító, isten ments, hogy ezek bármilyen formában/felállásban kormányozzanak. Az LMBTQ-tól pedig hányingerem van!

Tudom, hogy a Fidesz szapulása miatt, a sok ősfideszes homályökör szerint, balliberális, ellenzéki, Gyurcsány fan, moslékkoalíciós, stb.. vagyok, de akik normálisan tudnak gondolkodni, azok szerint, akinek ez a nézete mint nekem, az minek számít?



2022. jan. 20. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A fideszesek szerint aki nem fidesz megszállott, az egy ballib LMBTQ migránssimogató gyurcsányimádó lipsi.
2022. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanígy vagyok én is. Ne vedd magadra egyik oldal gyűlölködését sem. Mindkét oldaltól értelmesebbek vagyunk mi, akik kimaradunk a két moslék oldal harcából. Nekünk a Kutyapárt volt eddig a hangunk, de ők elmozdultak az összefo$ás felé, így már ők sem. Képviselet nélkül maradtunk.
2022. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

#1

Az ellenzék szerint pedig aki nem rájuk szavaz, az a Fideszre szavaz. Akkor mitől vagytok különbek.

2022. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Ellenzéki = baloldali + liberális
2022. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem, egy negatív gondolkodású, mindenben a rosszat kereső, megkeseredett ember vagy. Magyarországon van kb. 8-10 komolyan vehető párt, hogy neked ezek közül egyik sem felel meg, az meglehetősen fura. Ha ekkora undort érzel velük kapcsolatban, akkor ne politizálj. Én kormánypártiként több ellenzéki, vagy annak mondott figurával szimpatizálok (Schiffer András, Surányi György, Magyar Bálint, Ceglédi Zoltán, Csuhaj Ildikó, stb.). Te viszont mindenkit egyformán gyűlölsz. Lehet, hogy mizantróp vagy...
2022. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

#1: "Márki-Zay: Aki nem az ellenzékre szavaz, az a Fideszt támogatja"

https://www.youtube.com/watch?v=kGb-dgiS9o4

2022. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5: 8-10 komolyan vehető párt?🤣 Na ilyet sem hallottam még. Melyik országban? Vagy kikre gondolsz? Mi Hazánk? Kutyapárt? Volner párt? Gődény párt? Ritka komoly mindegyik.
2022. jan. 20. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ellenzéki: mindenki aki nem a Fideszt támogatja. Beletartozik az összefogás szavazoja, a Mihazánkos, meg az ISZOMM szavazó is.


Balliberális: baloldali és liberális elveket valló ember.

2022. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mi szeretnél lenni?
2022. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9:

Mi szeretnék lenni? Jennifer Lopez szeretője, de ez most hogy jön ide?

2022. jan. 21. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!