Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyobb vereséget mér a...

Nagyobb vereséget mér a Fidesz az ellenzékre az áprilisi választáson, mint 2018?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Reméljük. Volt Jobbik szavazóként most a Fideszre kell szavazni! Most tényleg nincs alternatíva. Mindenki menjen el a Fideszre szavazni!
2022. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem több szavazat fog most érkezni a Fidesze, de kevesebb lesz a parlamenti helyük.
2022. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
2018-ig ellenzéki szavazó voltam, de amit leművelt az összefogás ebben a 4 évben, az már nekem is sok. Így behúzom a Fideszt. Azért az is jelent valamit, hogy sok családtagom is így gondolja, mert kiábrándultak az összefogás bénázásaiból és hazugságaiból.
2022. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%

3: Én már az MTVA székhát előtti hazudozásaik óta nem értem, hogy lehet rájuk szavazni, védeni őket. Akik ott színészkedtek, hazudoztak máig a helyükön. Persze a hab a tortán, hogy a legnagyobb hatalommal az országot leépítő Gyurcsány pártja rendelkezik.


Ha eddig ide szavaztam volna valaha, akkor idén tuti nem.

2022. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Remélem igen, így nem fog a migráncs megerőszakolni és azt is remélem hogy a miniszterelnök úr tovább csökkenti a farhát árát. ÁJLÁVJÓVIKTOR.


Erzsike vagyok 82

2022. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
A fideszes troll és nyuggerkommandó megnyugtatja magát, hogy ők ellenzéki szavazók voltak, de csalódtak és most majd jó kemény fideszesek lesznek! 🤣🤣 imádom a gyakori délelőtt olvasgatni...
2022. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
ez attól függ hogy a fideszesek mennyire tudnak csalni
2022. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Főleg, hogy most szívattak meg kb. 2 millió embert a védettségi kártya átkeresztelésével...
2022. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

Nagyobbat nem, de könnyedén lefogja győzni a többieket. Bírom a magukat álomvilágba ringató ellenzékieket, minden választás előtt biztosak abban, hogy Orbán bukni fog... :)

Utálom Orbánt, de az ilyen Toroczkai/MZP-féle barmokkal sosem fogják leváltatni a Fideszt.

2022. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

Már kezd kialakulni egy kétpólusú rendszer két nagy oldallal. Olyan, ami már az USA-ban nagyon régóta létezik (republikánusok és demokraták). Az ilyen rendszerekben pedig nem szokott egyik, vagy másik elsöprő győzelmet aratni. Ha "győz" is a Fidesz-KDNP, búcsút inthet jó időre a kétharmadnak és az egyoldalú rapszódikus átalakításoknak.

Ez amúgy így van jól, egyik politikai erőnek sem szabadna jelentős többséget kapnia, mert abból csak ámokfutás van és sok rossz döntések.

2022. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!