Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mire gyűjti azt...

Orbán Viktor mire gyűjti azt a rengeteg pénzt, ami Mészáros Lőrincz és a többi Oligarcha, Órában Ráhel, Orbán Sára és Tiborcz István vagyona? Miért nem elég még? Mikor és mire akarja elkölteni és ha csak a lopás a célja?

Figyelt kérdés

És ha csak a lopás a célja, miért akar továbbra is miniszterelnök lenni?

Mennyi pénzt akar még, miért nem elég ez?


Miért nem megy el a Kajmán-Szigetekre, vagy tudom is én és éli boldogan azt a maradék 10-15 évét?


Ő Smaug a sárkány?



2022. jan. 21. 12:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Másrészről meg ez nem is igaz, pedig én jobboldali vagyok.


De a Forbes 50 leggazdagabb magyar embere közül 45 a Fideszhez köthető (Pl. Vajna Tíme is csak közvetetten), a maradék 5 meg nagyjából politikától független.

2022. jan. 21. 14:02
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, én melegszendvics-sütőt kaptam karácsonyra, orbánék saját bankot (Gránit).
2022. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Végülis aki"home office"-t posztol napozva a luxusyachton ,az csak rendes ember lehet.🤷
2022. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi. Mert telhetetlen banda. A temetőbe sem viheti senki sem magával, ezért értelmetlen a cselekedete.
2022. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
reméljük jövedelemarányosan leülik!
2022. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyes embereknek soha nem elég!

Nézd meg Amerikában Trumpot! Az egyik leggazdagabb az USA-ban és már közel 80 éves, de újra elnök akar lenni. Nem vonul vissza, hogy élje a milliárdos fényűző életét.

Sok embernek az tetszik ha a pénze mellé hatalma is van és egy egész ország úgy táncol, ahogy ő fütyül. Kb. ez van Orbánnál, csak hát neki adóbevalláskor semmilye nincs.. közben meg más neveken annyi befektetése, vállalkozása és vagyona van, hogy merem állítani hogy Magyarországon benne van a TOP20-ban, mert Tiborcz, másodhegedűsként, már 10 év után (!) bizonyítottan benne van a TOP50-ben.

2022. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Már csak ezért is jó volna, ha az ellenzék nyerne:

[link]

2022. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha Orbán tiszta lenne, akkor nem hisztizne ez Európai Ügyészség ellen! A 4- es versenyző egy jó indok az OPNI újranyitásához!!!
2022. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!