Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem adnak ki bűnügyi statisztikákat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy le van bontva tételesen, hogy mondjuk etnikaitéren ennyi meg annyi százalék az elítélt.
2022. jan. 21. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A romák képben vannak vele, a magyarokat meg ne riogassuk választás előtt.
2022. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

"fehér keresztény, heteroszexuális szülők által nevelt pl roma etnikumú egyén biztosan bűnöző lesz a lehetőségei ellenére mert etnikuma szerint az intelligencia hányadosa "kevés" (szerinted)"


--- ismertem egy házaspárt Debrecenben, vallásosak voltak, a fickó gyülekezetet vezetett. Rendszeresen fogadtak örökbe romákat, amiért kaptak az államtól támogatást, mindig volt náluk 2-3. Sokat mesélt, mennyi baj van velük. Intézetből hozták ki őket, nem családtól. Egyik eset volt, ahogy meghallották a rádióban a muzsikát, azonnal elkezdtek úgy táncolni, mint a roma táncosok. Kérdezték, hol tanulták, nem tudták megmondani. Sajnos nagyon sok minden az ember vérében van, ilyen az agresszió is. Volt köztük fogyatékos is, és volt agresszív.

2022. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es


A felvetésed magába foglalja a választ is.


Intézetből hozták ki, ahova már viselkedési mintával ment, intézetbe ahol már egy torz viselkedési mintát kapott.

Mint írtam az anyagi körülmények és neveltetés határozza meg, 684 forintot költ az állam egy gyermekre aki intézetis naponta.


Az állam büszke lehet magára. A példád máris öntökönlövésben szenved.

2022. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtam.
2022. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!