Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért parázik ennyire...

Orbán miért parázik ennyire ettől a nyilvános vitától? Ahelyett, hogy inkább gyorsan túlesne rajta?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy miért fél ennyire a nyilvános vitának még a gondolatától is. Hiszen semmi veszítenivalója nem lenne vele. Elmondhatná az álláspontját, a programjait. Végre érvelhetne. Odamenne, lenyomná, és mindenki békén hagyná. Még egy támadási felületet is ledobna magáról. Gyakorlatilag egyre jobban elzárkózik a saját népétől. Ennyire nem képes spontán helyzetekben kommunikálni? Csak akkor megy neki az arcoskodás, ha minden szót előre megírnak neki? A másik amire gondoltam, hogy valószínűleg itt már csak a szimpla makacsság játszik be nála, hogy csak azért sem áll ki. Néha úgy érzem, hogy a miniszterelnökünk úgy viselkedik, mint egy dacos kisiskolás, aki csak azért sem megy ki felelni többszörös felszólításra sem.

2022. jan. 22. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy itt a többség mit képzel ezekről a győztes nagy vitákról, ami majd elhozza a változást.


A magyar vagy az európai parlamentben szokott ilyen lenni, Orbán is szokott szerepelni, vitázni, nézzétek meg azt, ha ennyire szeretitek!

Gyakorlatilag ezek a viták nem arról szólnak, hogy ki hogyan győzi le a másikat. Nincs ilyen. Mindkét fél csak mondja a magáét, saját dolgait, a másik fél, annak mondanivalója úgy sem érdekli igazán, elbeszélnek egymás mellett. Aztán pártszimpátia, politikusi szimpátia alapján a politikustársak, újságírók, szavazók, közvélemény úgy is a neki kedves személynek ad igazat és úgy érzi, hogy jól megmondta a kedvence, ők győztek. De valójában nem történt semmi, nincs érdemi eszmecsere, minden ugyanúgy megy tovább! Kár az ilyen vitáktól bármit is várni. Csak egy cirkusz.

2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
És el is csuklik rendszeresen a hangja, nem tudom észrevettétek e de neha olyan mintha elsírná magát.....
2022. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Orbánnak hívei vannak, nem gondolkodó szavazoi,igy a vita felesleges
2022. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
2022. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Orbán gyáva.

Mindig is az volt.És már nem fog megváltozni.

2022. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!