Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdekes, hogy a Coviddal...

Nem érdekes, hogy a Coviddal kapcsolatos posztok alatt mindig az oltatlanok panaszkodnak, értrtlenkednek, míg az oltottak teljesen jól elvannak magukkal, élik nyugodtan a mindennapi életüket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
A szellemileg alsóbbrendűeknek is kell,hogy úgy érezhessék tartoznak valahová.A posztok alatti közös hörgés csapattá kovácsolja őket.
2022. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Mindig az kiabal akinek eg a haza.
2022. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, hogy az oltatlanok panaszkodnak folyamatos az állítólagos covid diktatúra miatt. Nem csak a coviddal kapcsolatos bejegyzéseknél, hanem bárhova képesek becsempészni.
2022. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
3-as vagyok, most látom, hogy a kérdésben is ez szerepel, egyetértek akkor.
2022. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Orban Viktor gyozni fog - tudja ezt minden laposFold hivo :)
2022. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem igazán érdekli az ismerőseik döntő többségét az antivaxer témájuk, ezért jobb híján az interneten kénytelenek kiadni magukból. Ott úgyis találnak hasonlóan gondolkodó embereket, akik megerősítik őket az "igazukban". Végül kialakul körülöttük egy megnyugtató véleménybuborék, és már úgy is érzik, ők a többség, ami tovább gerjeszti a folyamatot.
2022. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Most sem oltatlanok méltatlankodnak itt. XD
2022. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Kétszer oltott vagyok, de én is ugyanúgy elégedetlenkedem, kurvára nem ezt ígérte a kormány, hanem hogy visszakapjuk a régi életünket. Ehhez képest futkozzak a harmadik meg a negyedik körre? 🖕🖕
2022. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8) Szerintem elég baj, ha mindenben a kormányra hagyatkozol. Megsúhom, én ellenzéki vagyok, és inkább hiszek a józan észnek é s atudománynak, mint a kormány intézkedéseinek, amit eléggé populista módon csinál. Harmadik oltásért sem azért mentem, mert azt mondta a Cecike, hanem mert van szakértő a családban, aki covidosokkal is foglalkozik, és látta hogy kik kerülnek főként kórházba. Oltatlanok, kínaival oltottak, illetve olyanok akik amúgy is kórházba kerülnének hiába van oltásuk.


Lényeg a lényeg, én akkor sem hittem a kormánynak, amikor júniusban kijelentették, hogy el lehet dobni a maszkot, mert egyértelmű volt a számomra, hogy vissza kell azt majd vennünk.

2022. jan. 24. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
De azért te is levetted a maszkot, mi?
2022. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!