Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány két éve követelte,...

Gyurcsány két éve követelte, hogy legyenek hatósági árasak az alapvető élelmiszerek ellenzékiek. Akkor miért is baj most?

Figyelt kérdés
Gyurcsány pedig a legtöbb ellenzéki képviselőt delegál a parlamentba.

2022. jan. 24. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem követelt semmi ilyesmit. A hirtelen megugrott 700 ezres munkanélküliség miatt 100 ezer forint alapjövedelmet, vagy 70-80%-os átmeneti bérpótlást követelt. Amit minden más Európai ország meg is lépett, csak Magyarországon nem segített az állam semmit.

Meg is lett az eredménye, mindenki úgy élte túl ahogy tudta, a hitelmoratóriumot meg azóta sem sikerült feloldanunk valamiért.

Szakértők szerint a történelem legnagyobb összeomlása várható pl. a magyar ingatlanpiacon a moratórium után:

[link]

2022. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Gyurcsánnyal, mint vezetővel a legtöbb ellenzéki nem foglalkozik. Csak a Fidesz érzi úgy, hogy ő irányítja az ellenzéket. Akkor is hülyeség volt és most is. De ezzel lényegében elismered, hogy baloldali intézkedést hozott a kormány? :D
2022. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Balliberális oldal, csúsztatás, kimagyarázás, kettős mérce!!

Teljesítmény=0!!

Sosem szavaznék erre az ún ellenzéki összefogásra!

2022. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
1: Nem Magyarországra jósolják a legnagyobb összeomlást, ne hazudj, globális trendekről beszélnek. Egyébként ezek a jóslatok annyit érnek, amennyibe kerülnek: 0.
2022. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

#3 Ilyet én is tudok írni.


Álnemzeti oldal, csúsztatás, kimagyarázás, kettős mérce!!


Teljesítmény=0!!


Sosem szavaznék erre az ún nemzeti pártra!

2022. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt követelte. A saját szájából láttam a TV-én egy videoban
2022. jan. 24. 14:14
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

"globális trendekről beszélnek"

De ez is olyan lesz mint az infláció, globális trend, de nálunk 4-5x akkorát fog csattanni mint más országokon. Mivel máshol még nyugdíjból meg segélyből is tudod fizetni a törlesztőt/bérleti díjat, de itt nálunk meg csirkefarhátra meg lisztre sincs pénze a legtöbb embernek jelenleg, úgy hogy nem kell hitelt törleszteni.

2022. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem Gyurcsányt. Azért is szavaztam MZP-re az előválasztáson.
2022. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Már ezt leírtam egy másik hasonló kérdéshez. Akkor jött a járvány helyzet, azért volt akkor követelve, teljesen más okból. Ami miatt most hatósági árasak ezek a dolgok, semmi egyéb oka nincs, mit a választások előtti jó színben való feltűnés. Ha nem jönne választás, sz@rnának ugyanúgy mindenki fejére
2022. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#1

“A Demokratikus Koalíció szerint a kormánynak vasszigorral kell lecsapnia a veszélyhelyzettel visszaélő, pofátlanul túlárazó kereskedőkre! Ezt úgy lehet a legkönnyebben és leggyorsabban megtenni, ha a kormány rögzíti az alapvető élelmiszerek árát a veszélyhelyzet idejére. A veszélyhelyzetben a kormánynak ehhez is törvény adta joga van, ideje, hogy éljen vele!”


[link]

2022. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!