Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alkotmányellenes volna egy...

Alkotmányellenes volna egy olyan törvény, hogy nem adna a bank fiataloknak semmi hitelt, míg igazoltan nem dolgozott Magyarországon 5 évet, bejelentve, és a hitel után is 5 évet az országban kell még dolgoznia?

Figyelt kérdés

Magyar bank finanszírozza a megélhetését, majd felveszi a hitelt és külföldre megy.Szokásos lakáshiteles sztori, majd németből fizeti.

De addig az országot rövidíti meg, mert itt vette fel a hitelt, a magyarok fizették a tanulmányait, az adóból, majd szintén Magyarországon dolgozott addig, míg hitelképes nem lett.Utána ahogy kap hitelt, lelép németbe.

Nem kellene a választások után ezt betiltani egy törvénnyel, hogy itthoni munkára kötelezzenek minden hitelest?


2022. jan. 24. 15:13
1 2
 1/12 árokpart ***** válasza:
87%
Neked valami nagyon komoly problémád lehet kérdező! Egyébként elárulom neked, ha sokan nem külföldön dolgoznának és nem itthon költenék el a pénzüket, akkor kb. Ukrajna szintjén élnénk. Ha mindenki csak Magyarországon dolgozna, magyar vásárlóerőből a vállalkozások többsége nem élne meg, így munkanélküliség lenne, mert ugye nem tudnának embereket foglalkoztatni. Ne csak nézz lássál is. Saját ipar, mezőgazdaság és úgy egyáltalán gazdaság nélkül a kb a 0-án lennénk ha mindenki csak egy itthoni multinál, összeszerelőüzemnél dolgozna.
2022. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, ferdítesz.

Az ország nagyon komoly gazdasági és mezőgazdasági potenciállal rendelkezik.Csak pár ezer ft miatt a sok fiatal elárulja a hazát, és kimegy nyugatra, ahelyett hogy az országot építené.

2022. jan. 24. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te eddig hol éltél?


2013 óta van már hallgatói szerződés, mely szerint, amennyiben a hallgató állami támogatott képzésen vesz részt, akkor a képzési idejének a másfélszeresét dolgoznia kell Magyarországon.Más esetben vissza kell fizetnie a képzés díját időarányosan.

2022. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hypno ***** válasza:
78%

Ez egy kényes kérdés.

Meg kellene várnunk a fidesz központ válaszát a kényes kérdésre, ahogyan azt a legokosabb fideszes polgármester javasolta a kongresszusukon.

2022. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 árokpart ***** válasza:
100%
Rendelkezik csakhogy éppen a mezőgazdasági multikat támogatja a mindenkori kormány 1990 óta. Ha akarnál sem tudnál saját önerőből, egyszerű kis és középvállakozóként mezőgazdaságból megélni, mert egyszerűen versenyképtelen lennél a multikkal szemben. Pontosan tudom, mert mi is termelők vagyunk, de csak magunkat tudjuk vele ellátni. Ahhoz egy olyan kormány ekllene ami ilyen tekintetben az osztrák mezőgazdasági modellt követné vagy az 1945 előtti magyar mezőgazdasági modellt. Hallani sem akarnak róla. Tudod hány millió petíciót nyújtottunk már be ez ügyben a kormánynak? Nekünk lenne a legnagyobb öröm, hogy a saját földünkből meg tudjunk élni és ne kelljen összeszerelő üzemekben dolgozni helyette vidékiként szégyenszemre.
2022. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Akkor tegyük fel, hogy orvosnak, jogásznak, egyéb sokáig tanulós dolognak tanul az ember

Ezek szerint akkor lakáshitelt se vehessen fel 40 éves koráig? Addig éljen albérletben, amikor a havi albérletből akár a törlesztőrészlet is kijöhetne?

2022. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 árokpart ***** válasza:
90%
A kérdező valami irigy, frusztrált ember lehet.
2022. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Meg kellene várnunk a fidesz központ válaszát a kényes kérdésre, ahogyan azt a legokosabb fideszes polgármester javasolta a kongresszusukon."

Ez is egy megoldás. Balos társaink minden olyan kérdésre, ami számukra kényes, annyit tudnak mondani, hogy idézem "Jár a krumpli fideszbérenc." Nem tudom, a Fidesznél ki a főnök a pártközpontban, de hogy az ellenzék kreatívosztályán nem túl sok a személyzet, abban biztos vagyok.

2022. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
69%

#8


Most mi bajod?

Ezt Kovács polgármester úr mondta az Orbánválasztó kongresszuson ország világ és a tv nyilvánossága előtt.

Nyilván egy okos polgármester, ha hagyták kamera előtt beszélni.

2022. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

#9

Nekem semmi bajom, kicsit tüsszögök, de azon kívül minden oké. Tudom, mit mondott Kovács polgármester úr, én csak hozzáfűztem, hogy a balos magyaroknak mindenre az a válasza, hogy krumpli. Ennél még az előre megírt válasz is kreatívabb.

2022. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!