Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az origón, 888-on vagy a...

Tisztelt Miszter Miniszter kérdése:

Az origón, 888-on vagy a pestisrácokon is szoktak hasonló cikkeket írni a fideszes politikusokról?

Figyelt kérdés

Csak ha már a fideszesek szerint a telex egy sorosista gyurcsányista libsi propaganda szenny, ami csak hazudni tud és a fideszt szidni, az ellenzékről pedig semmit se hoznak le.

[link]


2022. jan. 24. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan mikor patkányozott egy fideszes politikus, amit meg kellett volna írni?
2022. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ezerszer kitárgyalt téma, hogy az ellenzéki médiumok már nem egyszer rosatoltak jó pár ellenzéki politikust, de ezt a fidesznyik médiában a büdös életbe nem fogod megtapasztalni.


Szerintem a kutya ott van elásva, hogy a fideszes médiumoknál ténylegesen fideszes komisszár elvtársak ülnek a vezetői székekben, a legnagyobb ellenzéki médiumok élén meg nem konkrétan egy ellenzéki párt embere ül ott.

2022. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem azt kérdezed, hogy szoktak-e a "független" médiában hasonló cikket leadni balliberális politikusról. Hiszen ti függetlenek vagytok vagy mi😂🤣
2022. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Patkányozni éppen nem, csak "egyszerűen senkik vagytok hej hej", luxusjachton orgiázni keresztény gyerekes családapa létre, bekokózva meztelenül lecsúszni meleg orgia után a rendőrök elől menekülve, Völner, folytassam?
2022. jan. 24. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

@16:48


Független média nem létezik. Ez neked még újdonság, főleg fideszisztánban? Más kérdés, hogy az ellenzéki médiumok vezetőségében nyilván nem DK-s politikai komisszárok ülnek.

2022. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Most attól hogy egy olyan személybe rúgnak még egyet akit már kivetett magából az ellenzéki összefogás nagyon nem lesznek kiegyensúlyozott médium.

Illetve neked mint értelmiségi baloldalinak akit nem lehet megvenni egy kiló krumplival a saját portádon kéne söprögetni nem az Origóval meg a Pestisrácokkal foglalkozni.


Ez a cikk akkor ért volna bármit is ha a patkányozás vagy épp más cink megszólalásai után kezdték volna ekézni.

2022. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem olvassák a fideszmédiát az emberek, kivéve a legelborultabbakat. Azzal, hogy ugyanazt a propagandát olvassa, hallja, nem fogja jobban megérteni a világot, mert nem tapasztal meg más nézőpontokat.
2022. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én újságíró vagyok egy kormányközeli városi (vidék) hetilapnál. A témákat nem én választom ki, hogy miről írjak, azt a hírszerkesztők csinálják, meg a vezetőségi ülésen dől el több szinttel feljebb minden héten a leosztás. Kormánymédia vagyunk, állami pénzből működünk, szóval ha tetszik ha nem nem szabad megjelentetnünk olyan cikkeket, amely a kormány álláspontjával szembemegy, vagy kifogásolja azt. Maga a narratíva pedig erőseb összhangba van állítva akormány kommunikációjával és az összes nagyobb vidéki hetilap, napilap tartalmával. Pl én megkapom témacsoportonként, hogy egy héten kell írnom 3 homofób cikket, 3-at a baloldal hanyatlásáról, 5-öt a baloldali városvezetéssel összekapcsolt városi problémákról (akár egy csatornafedél kilazulása is, mindegy, csak a városvezetés legyen a hibás), vagy épp a városiakat érintő családtámogatások előnyeiről, a kormány aktuális "pénzosztásairól". Baloldali médiáról nem tudok nyilatkozni, hogy ott mi hogyan működik, itt ez a megszokott. Ez van...
2022. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: ha így van, akkor miért nem írod le ezt egy névtelen levélben, és küldöd el egy ellenzéki oldalnak? Legalább azokon keresztül értesülhessenek az emberek, hogyan megy ez a fideszmédiában egy belsős szemével.
2022. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert mi érdekem lenne lejáratni a munkahelyem? Senki nem harap abba a kézbe ami "enni ad". Ha ez nagyobb nyílvánosság előtt kiderül, akár utánam is nyomoznak, akkor én meg fölköthetem magam, merthogy később semmilyen karrierem nem lenne sehol máshol az fix. Mindenki így van ezzel, de nem csak itt, mindenhol az életben. Egy gyéri dolgozó se pakol ki mindent, mert tudja, hogy ha kiderítik, akkor megy a black- list-re és el is van vágva az élete. :D
2022. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!