Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nem kezeljük jól...

Aki szerint nem kezeljük jól a járványhelyzetet, az hogyan magyarázza, hogy szinte az összes ország közül csak nálunk maradt civilizált az utcai élet?

Figyelt kérdés

Az egész világon, USÁ-ban, Dél-Amerikában, Angliában, Hollandiában, Oroszországban, Bulgáriában hemzsegnek az oltásellenes milicista csoportok, akik gyújtogatnak, a helyi parlamentet próbálják megrohamozni, társulnak vallásfanatikus és szélsőjobbos csoportokkal, direkt nem hordanak maszkot és ráköhögnek másokra stb.


Ezzel szemben nálunk nyugalom van, Toroczkai és pár hülye követőin kívül akik a neten óbégatnak, nálunk nincs ilyen radikalizálódás.



2022. jan. 24. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mivel áprilisban választás, így a kormány nem mer komoly intézkedéseket hozni, ellenben pár felsorolt országgal szemben. Másik része, hogy a magyar emberek birkák, szegény 56-os hősök forognak a sírjukban. A harmadik meg az, hogy itt még mindig nem látják az emberek, hogy ez már nagyon nem a vírusról szól.
2022. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk nem lesz tüntizés, hanem 3 hónap múlva csak simán leváltjuk a járványt kezelni nem tudó életképtelen kormányt.
2022. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

A járványt a mi országunk kezelte a legeslegszarabbul. Ez tény. Sok tízezer ember halála szárad a fidesz kormány lelkén.

Az utcai helyzet egy teljesen más dolog.

A kettőt ne keverd. Ráadásul azért ne, mert az oltásellenes agyhalott barmok épp miniszterelnök úr táborában vanak. Számukra komoly tudathasadást okozna, ha szembeszállnának a hazug fideszhatalommal.

2022. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert a leghangosabb oltásellenes párt a Fidesz zsebében van, mondjanak bármit is. Gődény sem véletlenül van még szabadlábon. Hasznos idióták, akik elterelik a figyelmet arról, hogy ha valamiért lenne okunk utcára vonulni, az a hazai járványkezelés totális kudarca, a rekordot döntő halálozások, a mutyik, a járványkezelés kommunikációjának közröhely mivolta.
2022. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
#3 Én speciel kötelező oltásellenes vagyok. aki akarja oltassa be magát és kész, én tünetmentesen átestem már a covidon, nem kérek a vakcinából. Viszont egyáltalán nem vagyok fideszes, utálom őket, egyik párttal se tudok azonosulni. Na most mi van, így is agyhalott vagyok? :D
2022. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"Az egész világon (...) hemzsegnek az oltásellenes milicista csoportok"


Gratulálok agymosott barátom. Mára sztem elég az Origoból és az m1-ből.


A következő konteos agymenés mi lesz, hogy az oltásellenesek megkapták a vírust aminek hatására gyíkember lett belőlük és ki akarják irtani az emberiséget?


Azt amúgy elfelejtetted leírni, hogy az átlag oltáshívő szerint minden oltatlant azonnal a Dunába kéne lőni.

2022. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"hemzsegnek az oltásellenes milicista csoportok"


elég lesz már a mesékből. :)

2022. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert a Magyar a legbirkább nép. Ha net meg alkohol van, akkor semmi miatt nem tüntet
2022. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

"Mert a Magyar a legbirkább nép. Ha net meg alkohol van, akkor semmi miatt nem tüntet"


Most akkor döntsétek már el hogy mi van, hogy Gödény, meg Mihazánk, meg isten tudja milyen facebook csoport szektás tüntetésekre "tömegek mennek ki" vagy senki nem tüntet?

2022. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Több mint 40 ezer magyar halott, lakosság arányában az egyik legmagasabb szám a világon. Ez lenne a "jó" járványkezelés?
2022. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!