Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Mit szólnát...

Mi a véleményetek? Mit szólnátok hozzá, ha a jobbik kerülne be a parlamentbe 2/3-al, mint most a Fidesz?

Figyelt kérdés

Az összeesküvés elméleteket elkerülve:

-Nem vagyok jobbik szimpatizáns, de nem is utálom a pártot.

-Ismerem a keresőt, de a teleflamelt topicokat olvasni nemhogy szörnyű, hanem visszataszító, mivel csak egymás szekálása megy.

-Mindössze véleményekre volnék kíváncsi, hogy szerintetek 2014-2018ig milyen élet várna az emberekre, ha a Jobbik minden szavát betartaná.


Mégegyszer megkérem az embereket, ne kombináljanak, ne egymást szapulják, csak és kizárólag véleményt és emellett érveket soroljanak fel.


2010. szept. 9. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, remélem jó. Nekem teljesen mindegy melyik párt hány hányaddal van bent a parlamentben, csak nekem, mint állampolgárnak próbáljanak jó életfeltételeket teremteni.
2010. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
nem tudnánk megmondani a véleményünket, mert akkora államcsőd lenne 2 hét alatt, hogy az internetszolgáltatás se működne. Abban a két hétben pedig figyelnék a "magyarellenesek"
2010. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
magyarelleneseket*
2010. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem örülnék neki, mert akkor ismét elszappanosítanának ezek a náczista futballhuligánok!!!

Kohn Ézsi

2010. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Örülnék természetesen Magyarország feltámasztása nem lenne könnyű feladat de nem lehetetlen. Az egyik legfontosabb feladat az oktatás stabilizálása mert nem szabad ilyen agymosottaknak előkerülniük mint Damon Hill.
2010. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
köszönöm
2010. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

"Az egyik legfontosabb feladat az oktatás stabilizálása mert nem szabad ilyen agymosottaknak előkerülniük mint Damon Hill."


HÉ! És velem mi lesz?

2010. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ne 15 évesen mond már meg hogy mitől lenne 2 hét alatt államcsőd. Bele se merek gondolni mennyire értesz hozzá.
2010. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem olyan besúgó rendszer működne itt, Rákosi rendszer eltörpülhetne mellette:D


Kérdezném hogy a jobbik mit kezdene az agymosott menthetetlen magyarellenes magyarokkal?

2010. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
egyetemen gazdaságot tanulok.
2010. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!