Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Mit szólnát...

Mi a véleményetek? Mit szólnátok hozzá, ha a jobbik kerülne be a parlamentbe 2/3-al, mint most a Fidesz?

Figyelt kérdés

Az összeesküvés elméleteket elkerülve:

-Nem vagyok jobbik szimpatizáns, de nem is utálom a pártot.

-Ismerem a keresőt, de a teleflamelt topicokat olvasni nemhogy szörnyű, hanem visszataszító, mivel csak egymás szekálása megy.

-Mindössze véleményekre volnék kíváncsi, hogy szerintetek 2014-2018ig milyen élet várna az emberekre, ha a Jobbik minden szavát betartaná.


Mégegyszer megkérem az embereket, ne kombináljanak, ne egymást szapulják, csak és kizárólag véleményt és emellett érveket soroljanak fel.


2010. szept. 9. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

"Damon Hill válasza:


egyetemen gazdaságot tanulok."


Nem látszik...

2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Nos félretéve az érzelmeket és a csalódásokat és mindenféle gyűlölködést. Részben és hosszasan kifejtem. Aztán, aki akarja, magában félre értelmezi és oda teszi, ahova akarja.


1. Lehetséges, hogy a Jobbik, mint párt, mint" társadalmi igény", amit képvisel, annak valami igen nyomós oka van. Elképzelhető?


Gondolom egy idő után bárki, aki békés és ritka birka türelemmel rendelkező természetű ember, megunja, ha bele rúgnak és megtiltják neki törvényekkel, hogy az 1000-ik rúgás után is szigorúan tilos visszarúgni, sőt, akár visszaszóljon a bántalmazónak. Függetlenül attól, hogy milyen néphez, rasszhoz tartozik. Ez alapvető emberi természet. Az önvédelem.


2. Szélsőség és a nép (dolgozó, cselekvő, normál, hétköznapi emberek) szempontjából és kárára az elmúlt 20 év telis teli hazugságokról szólt. Sehova nem jutottunk, függetlenül attól, hogy ki volt kormányon. Mintha ellenzékek soha nem léteztek volna....


Így a jóembereknek tele lett a búrájuk és egy másik szélsőség felé vették az irányt. Ha a szélsőség az egyensúly visszaállításához (élhető világ, állam megalapozásához) feltétlenül szükséges akkor senki sem fogja bánni. Szégyenleni azt, hogy ez a mi hazánk az véleményem szerint bűn, ha úgy tetszik hazaárulás. (a magyarságba integrálódott és szerves részét kitevő alkotó, okos, normális és nem élősködő zsidó és cigány emberekkel senkinek semmi baja nincs és soha nem is volt ebben az országban.


3. Ahogy én azt látom lényegét tekintve a Jobbiknak semmilyen újabb népirtás vagy ilyesmi nem célja. Úgy vettem észre a környezetemben, hogy a Jobbikra sokan olyanok is szavaztak, akik értelmiségi értelmes és józan gondolkodású emberek. Természetesen bármely párthoz, mint a Jobbik is például csatlakoznak ilyen-olyan formában gyűlölködő, rossz indulatú a rombolást élvező emberek. De ugyanezen alapon az MSZP-hez-FIDESZ-hez, KDNP-hez stb stb. ilyen elemek csatlakoztak.


A Jobbik, azért nyert ilyen nagy teret és még nagyobbat is fog, mert minket hétköznapi embereket a végletekig hülyének néztek-néznek és akarnak nézni. Minden normális nemzet a saját fennmaradására, értékeinek, kultúrájának megőrzésére törekszik. Mivel kezdenek feleszmélni egyfajta nemzeti tudatszinten az emberek, hogy "gyerekek ez a további létezésünkről szóló történet", így ez a nyomorba döntő, politikusoknak, bankárkormányoknak, globalista, lelketlen vezetői rétegnek nem tetszik. És felteszik a kérdést magukban.- Mi van? A csürhe gondolkodni kezd? Milyen szabadságot és emberi bánásmódot követelnek ezek? Fizessetek tovább a mi hatalmunk fenntartásának érdekében, még akkor is, ha nemzetek és kultúrák tűnnek el mindezért.....ecetera, ecetera.


Ha a Jobbik ma Magyarországon 2/3-os teret kapna, akkor sok embernek (kizsákmányoló rétegeknek)félnie kellene az emberekben felgyülemlett évtizedes haragjától (van is miért) És hát az a helyzet és történelemben oly sokszor megismétlődött tényállás, hogy vérfürdő, megtorlás az emberi kapzsiság végterméke miatt tört ki. Szerintem a normális bármely rassz-hoz tartozóknak nem kellene attól félnie, hogy őket bántanák csak mert a Jobbikosokról ez és az a hír járja. (ki terjeszti?) Megnézném én azt a politikust vagy jómódban élő semmittevőt, hogy mit szólna ahhoz, ha a saját gyermekét vernék agyon a szeme láttára a kisebbségiek büntetlenül (egy bűnöző rétegről írok, nem általánosítok), vagy ha az ablaka alá kakilnának nap mint nap, vagy elvennék az iskolatáskáját a kislányának stb stb stb. Hogy akkor hogyan látnának kérdésköröket....


Sajnos egyenlőre, ha politikai megoldásban gondolkozunk, gyorsan, hatékonyan élhető világ valamiféle pozitív szélsőségesség és radikalizmus nélkül nem fog kialakulni. Aki ezt nem érti meg az egyszerűen tagadja valóságot.


Jó volna ha végre egymás szemébe tudnánk nézni és kimondani az igazat: Hogy " HAZUDSZ" és ennek következménye van barátom!


Véget kell vetni az élősködők és kapzsik világának. És ha ez a Jobbik nevű párttal lehetséges, akkor úgy legyen meg nekik a 2/3-ad.


Csak ne szálljanak el Ők is! Mert arra nem kaptak felhatalmazást, mint, ahogy egyik párt sem soha, csak diktatúrába fulladt próbálkozások voltak a történelem során. Hiányzik már újból egy igazi és hiteles Mátyás-király. Meglátjuk. Ha nem sikerül rövid időn belül valami konkrétat tenni, de nagyon gyorsan, félek, hogy nem jön el a Magyaroknak a holnap.

2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem /Neked/ az is jó lenne /nem is kéne más/, ha a Fidesz minden igéretét betartaná, az lenne a kánaán.

Ígérni mindenki tud, aztán odakerülvén szembesül a valósággal, azzal, hogy ezért-azért amazért a töredékét tudja csak megvalósítani. Ígérni én is tudnék, csak nem vagyok az, aki azt úgy teszi, hogy tudja, nem lehet megvalósítani. De a cél sokaknál szentesíti az eszközt..

2010. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Hiába szépek amit mond,de gazgaságilag nem valósíthatók meg az ötletei. Egyetértek azzal,hogy rövid időn belül csődbe menne a gazdaság! Nem 15 éves vagyok,és közgazdász már hosszú ideje. Álmodozni lehet,de az nem ér semmit!
2010. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
24%

Ha a Jobbiknak 2/3-a lenne akkor:

1.Azonnali államcsőd,mert a befektetők mennének azonnal innen(500FT egy EUR és 450FT CHF)az állam nem tudná magát finanszírozni,az IMF-et pedig úgy is elküldenék.Ezt egy inflációs sokk követné(50%-os infláció is lehet).(A jobbik még a Fidesznél is radikálisabb kommunikációt folytatna.)

2.Ha az emberek 2/3-a Jobbikra szavazna már úgy is szarba lennénk.

3.Ezek után a renddel se lehetne mit kezdeni.

2010. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Én örülnék a Jobbiknak.
2010. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19:46


ÓÓÓÓÓÓ bocsi Walter!!!


Versenyezhettek hogy melyikőtök a nagyobb Jobbik ellenes!


Vigyázz!Kész!Rajt!

2010. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!