Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állandóan hallom, hogy lmbtq...

Állandóan hallom, hogy lmbtq propagand így meg úgy. De én még egyet sem láttam, leszámítva 2 coca cola-s reklámot de azokat is csak a hírverés miatt Tudnátok linkelni lmbtq propagandát vagy bármit amiben megnyílvánul egyértelműen az lmbtq propaganda?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Magyarországon MÉG nem olyan erős, ezért láthatsz keveset.
2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez csak azért lehetséges mert a doktorminiszterelnökúr ilyen erős kézzel vezethi ezt a kereszthénynemzethy országot. Ha ő nem lenne nekünk, akkor az összes tévéből meg újságból a tranzsgenitáliák folynának egész nap. Ezért kell majd a szavazáson reá szavazni áldassék a neve!!!
2022. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 Félre értettél. Én semennyit nem látok, ezért kértem, hogy aki tud ilyesmit az linkelje be nekem. Érdekelne mik vannak.
2022. jan. 25. 13:15
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
A kóla reklámja meg elég nehezen propaganda, azok szoktak rajta nyígni, akiknek a nagyanyja még azon volt kiakadva, hogy a lányuk falun kívülihez ment hozzá.
2022. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Az átlag mackónadrágos kolbászzsírfoltos atlétás fideszes proli életében nem látott lmbtq propagandát, csak a fidesz uszító cikkjeiből hallott róla hogy ilyenek léteznek a világon, aztán már is őrjöng.


Ez kb olyan mint mikor egy ilyen tahó tajparaszt volt kollégámat beszopatták azzal hogy "mit szólsz hogy a lányod az iskolában már az arab számokat fogja tanulni?" ő meg ott szitkozódott rajta hogy micsoda disznóság.

2022. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön trendi, itthon még nem az, és most már esélye sincs annak lenni.
2022. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
@6 Igen, Szaúd-Arábiában meg Szudánban híresen népszerű, ilyen hely ez a külföld.
2022. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tőlem jöhet külföldi is. A lényeg hogy lássak egyáltalán. Mielőtt félnem kéne valamitől, tudjam is már, hogy mitől kéne.
2022. jan. 25. 13:33
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Nézzél tévét: filmek, sorozatok, eurovíziós dalfesztiválon az utóbbi években ami ment
2022. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
@9 Az a baj, hogy nálatok annyi a propaganda definíciója, hogy megjelenik egy sorozatban egy random meleg.
2022. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!