Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a migránsok Németor...

Hol vannak a migránsok Németországban? Full kamu volt a Fidesz propagandája?

Figyelt kérdés

Nem rég jártunk párommal Münchenben, Berlinben és Drezdában egy kis kiruccanás céljából. De semmivel sem láttunk több arabot mint Budapesten, azok is ugyanolyan kebabos arabok voltak mint amilyenek itt vannak. És tök kedvesek voltak, segítőkész volt mindegyik amikor útbaigazítást kértünk tőlük, és mindegyik tudott németül.

Hol vannak azok a késelős, nőket megerőszakoló szír/afgán migránsok amikről a magyar fideszes politika már 7-8 éve szól? Kamu volt, mi?



#politika #Fidesz-KDNP #migráns kamu
2022. jan. 26. 02:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha ott valóban élhetetlen lenne a migránsok miatt, akkor nem költözne oda annyi magyar, hanem maradna itt a csodaországban.


A spanyoloknál is sok migráns van, az Orbán-lány mégis ideköltözött. Biztos szereti az utcán tomboló migránsokat nézni.

2022. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy a városoknak melyik részén jártatok. Én pár éve voltam Berlinben (közvetlenül a vírushiszti előtt), és a belvárosban valóban alig láttam betolakodót, de hazafelé a reptérre menet átmentünk olyan városrészen, ahol egyáltalán nem láttam európai külsejű embert az utcán.
2022. jan. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Kint elunk 5 eve:

1. Valoban rengeteg kulfoldi van, foleg a nagyobb varosokban. Ugyanakkor ezeknek csak egy tort resze erkezett menekultkent az orszagba. Sok az arab is, bar egy reszuk mar masodik generacios es csak egy kisebb reszuk erkezett menekultkent.

2. A kulfoldiek nagy resze dolgozni jott az orszagba es dolgozik is, tobbe-kevesbe megtanultak a nyelvet es kulonosebb problemat nem okoznak, igaz ez az arabokra is.

3. Ettol fuggetlen valoban vannak rosszabb kornyekek es az is igaz, hogy jellemzoen ezeken a kornyekeken felulreprezentaltak a bevandorlok, de ezek a kornyekek is sokkal jobbak, mint Budapest rosszabb kornyekei es kevesebb is van beloluk.

4. Nem tapasztalom, hogy tobb lenne kint az lmbtq ember, mint Magyarorszagon, annyi talan, hogy jobban felmerik vallalni az identitasukat, de egyaltalan nem napi szintu tema.


=> A Fidesz propaganda alapvetoen hazudik, de ebben is, mint minden masban, okosan csinalja, ugyanis alapvetoen feligazsagokra epit, amiket nem lehet egy az egyben letagadni.

2022. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

Persze hogy kamu. A komcsik, mint a fidesz is, mindig kamuznak, mindig gyártanak egy ellenségképet, és azt vetítik hogy itt jobb mint máshol.


Állítólag a magyar határkerítésnél hemzsegnek a migránsok, szeptemberben jöttünk át ásotthalmon szerbiából , ami egy nagy pusztaság közepén van kilométerekre ellátni, semmiféle migráns kinézetű ember nem volt sehol. Szerbiában, montenegroban, boszniában se láttuk azokat a tömegeket...

Sima propaganda amit a komcsik tolnak.

2022. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%

Ne minket győzködj a fidesz kamujáról!

A német államigazgatás 2-2,5 millióról tud.

Sőt a költségvetésben is közel 100 milliárd eurót könyvelnek érte, erre a jogcímre.

Ne kavarjak a számokat, abból bukta lesz!


Írjál a 87 francia tábornoknak is, hogy ne deliráljanak 2 millió feletti új választópolgárról, és a francia jövő sorsán!


Ne az M1-ből tájékódjanak, kérdezzenek téged!

2022. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

"Én azt várom már hogy az iszlám átvegye a hatalmat Európában és a kérdezőhöz hasonló "fejem homokba dugom" szivárványos hópihéket végre szabadon lehessen megkövezni."


Az a legviccesebb, hogy az ezt faarccal leírók valahogy mindig Jászkarajenő-külsőn várják ezt a történést, és egy kezükön (netán két fülükön) meg tudják számolni hány külföldi országban jártak életükben :)))

2022. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

16

Szerintem az orruk is egyel több lenne a szükségesnél hozzá.

2022. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, a krumpli halocigén szer. ötös válaszomat 7:5 arányban lepontozták. Az öt pozitív valószínűleg járt nyugaton. a hét negatív feltehetően fizetett krumplióta.
2022. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%

"Az a legviccesebb, hogy az ezt faarccal leírók valahogy mindig Jászkarajenő-külsőn várják ezt a történést, és egy kezükön (netán két fülükön) meg tudják számolni hány külföldi országban jártak életükben :)))"


Laktam elég sokat németbe muszlimok között, én marha jól kijöttem velük, igazi konzervatív és tisztességes emberek, pont a vallásosságuk miatt. Ha választanom kéne hogy egy muszlim Európában éljek vagy pedig a szivárványos balos degeneráltak között és az előbbit választom. Ha rajtam múlna hetente 1 millió muszlimot fogadnék be az EU-ba, vagy mégtöbbet hogy minél hamarabb áttérjen a kontinens, ez fogja visszahozni a rendes konzervativizmust, nem pedig az orbán féle kokain keresztények.

2022. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 meszike91 ***** válasza:
A migránsprobléma Németországban és még pár nyugati országban tényleg komoly. Magyarországon meg csak áthaladtak.
2022. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!