Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TB-t le lehet mondani ?

A TB-t le lehet mondani ?

Figyelt kérdés
Tehát azon gondolkodom , hogy fizetek valami biztosítást mint Amerikában , mert amit az állami egészségügyben művelnek az botrányos. 1,5 hónap szemészetre meg szájsebészetre 2 hét ? Hát az a**ukat. A magán egészségügyben nincsenek ilyen várólisták. Tehát a kérdés a TB-met valahogy le lehetne mondani, hogy csak a magán szektorért fizessek ?
2022. jan. 26. 09:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen 2 hetes időpont miatt. Ez is egy felfogás ahogy te csinálod de nekem ez nem fér bele én a minőségért szeretek fizetni. Voltam állam fogászaton volt egy nagyon xar fogram a doki beletörte. Mondta szájsebészet Kaposvár mondom felhívom 2 hét múlva. De nekem úgy bedurrant a gyökér 2 nap múlva, hogy lázas lettem tőle meg gennyezett meg minden bajom volt tőle. Felhívtam egy maszekot azt mondta 2 nap múlva mehetek is. És tényleg profik voltak
2022. jan. 26. 09:41
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nem lehet.
2022. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

11-es

Latod-latod! Ne hallgass MZP-re es inkabb mos fogat TOBBSZOR es akkor majd nem kell menned Indiaba fogaszatra :)))

2022. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hogy mondta a sok oltásfetisiszta, hogy aki oltatlanul lesz beteg, azzal fizettessék ki a kezelés költségét. Nagyon szívesen kifizetném, de akkor tőlem ne vonják a TB-t.
2022. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Jarulekot nem akarsz fizetni mert maszek orvoshoz szeretnel jarni ... es mi van amikor tartosan megbetegszel? Ki es milyen jogcimen fog neked tappenzt fizetni amig nincs jovedelmed? Fogorvost es egy szemcsepp felirasat is kitudod fizetni maszek alapon, de hogy fizetnel ki egy komolyabb mutetet es az azzal egyutt jaro kezelesek koltsegeit?
2022. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Elmult par evben 2x mutottek a szivemet es egyszer szanatoriumban is voltam ... ha ezt nekem zsebbol kellett volna kifizetni, akkor ma mar nem élnék.
2022. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

"Ilyen baromságot. Ezt melyik barom találta ki ?"


Inkább az a barom, aki nem érti, hogy mit is jelent az a fránya T a TB-ben. Nem konkrétan magadnak fizetsz, hanem a rendszer működéséért, ami ellát minden rászoruló beteget.

2022. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

Pont arról szól minden biztositás, így a társadalom biztosítás is, hogy akkor fizeted, mikor nem használod. Most fényévente egyszer látsz orvost, és úgy érzed a semmiért fizeted. Na, ugyan ez a helyzet egy lakás biztositással is, míg nem ég le a ház, vagy vihar meg nem rongálja.

Ha komolyabb betegséged vagy baleseted lesz - előbbire idős korában mindenkinek elég nagy esélye van - akkor nem lenne miből fizetni a sok milliós ellátást, miközben dolgozni sem tudnál.

2022. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Na ez is undorító lépése a Fidesznek.

Ezért is lett volna jó a vizitdíj, stb.

2022. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
IGEN ! Le lehet MONDATNI !
2022. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!