Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja megnyerni a miniszter...

Ki fogja megnyerni a miniszterelnöki választási vitát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 03:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%

"Mosdassátok még jó sokáig a szerecsent, tartsátok ott, a porondon, mert az mindig 2/3-ot hoz a fidesznek"


Ezek puszta tények. Nem tehet róla senki, hogy te ebből érzelmi kérdést csinálsz az elfogultságod miatt. Én egyformán rühellem Gyurcsányt és Orbánt is. Tudok független és - amennyire emberileg lehet- objektív lenni.

Ez az, ami nálad esélytelen.

2022. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%

Halkan teszem hozzá, hogy az a vita után a baloldal nyerte a választásokat.


Orbán a kétharmadát az öszödi beszéd két kiragadott mondatának köszönheti.

2022. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
54%

21. Hazudhatod ezt magadnak, de marhára nem vagy objektív. Ezt a következő válaszoddal is bizonyítod.

Persze, a baloldal nyerte, köszönhető nagyrészt annak, hogy az egyikük rezzenéstelen arccal hazudta végig azt a vitát. És nyer a jobboldal azóta is minden országos választást, miután alig pár hónappal később kiderül, hogy bizony mindenben a zorbannak volt igaza azon a vitán.

És most ismételd el, hogy utalod gyurcsányt de nem is hazudott és te különben is objektív vagy.🤣

2022. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%

"hogy bizony mindenben a zorbannak volt igaza azon a vitán."


Sorold kérlek, melyek voltak ezek?

2022. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%
Kerestem neked egy esszenciába sürített összeállítást. Azért szerencsés, mwrt nem kell másfél órányi anyagot meghallgatnid. Azt mondtad, Gyurcsány hazudott a vitában. Egy probléma van ezgel a kijelentéssel: hogy ez igazoltan hamis állítás. Ami az ígéreteket illeti, ott valóban hangzott el valótlanság. A probléma az, hogy Orbán megtörtént dolgokat állított be másképp, amit statisztikai adatok cáfoltak. Hogy ezeket a vitán épp Gyurcsány mondta a szemébe, ez magán a tényen semmit nem változtat.
2022. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%
2022. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Azt mondtad, Gyurcsány hazudott a vitában. Egy probléma van ezgel a kijelentéssel: hogy ez igazoltan hamis állítás. Ami az ígéreteket illeti, ott valóban hangzott el valótlanság. "


Legyen így. Hamisan állítottam, hogy hazudott. Csak valótlanságok állított. Így helyes objektíven?

2022. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
64%
Szomorúan látom, hogy az a statisztika is helyes volt, miszerint hazánkban magas a funkcionális analfabéták aránya.
2022. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ebben legalább egyetértünk.
2022. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
64%

"Hamisan állítottam, hogy hazudott. Csak valótlanságok állított. Így helyes objektíven?"


Ha mellébeszélni akarsz, tőlem nyugodtan.


Elhangzott egy olyan, miszerint Gyurcsány azért nyert azon a vitán, mert hazudott. Próbáltam diszkréten jelezni, hogy a vita egyszer kielemezte a közelmúltat és a jelent, melyről Orbán állított valótlant. Hangzottak el jövőre néző ígéretek, ebben mindkét fél valótlant állított.


Benned meglepő módon ez kicsit egyoldalúan ragadt meg. Ennek tisztázására javasoltam, hogy frissítsd fel az emlékezeted.

2022. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!