Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy bár...

Miért érzem azt, hogy bár sokan homofóbok az országban, inkább mégis eljátsszák, hogy elfogadóak?

Figyelt kérdés

Sokan ugye fenntartásokkal kezelik a témát. Nem kezdenek el bu*izni, de azt mondják, hogy mindenki csinálja a 4 fal között. Ja meg ne reklámozzák magukat.


Akkor kérdezem, az mennyire ok, hogy a social media, ilyen-olyan reklámok pl a nőket tárgyként kezelik? Az miért sokkal elfogadottabb, mint az a tény, hogy valaki a pl a saját nemébe (is) szerelmes?



2022. jan. 27. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
"mindenki csinálja a 4 fal között" - Én ezt szexuális beállítottságtól függetlenül mondom, hogy ha már olyan szinten egymásra vannak állva, akkor menjenek szobára és csinálják a 4 fal között. Nem vagyok kíváncsi az előjátékra sem mondjuk a metrón, még egy hetero pár esetén sem.
2022. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
#1 Ha egymás kezét fogja két férfi a metrón, az zavar? És ha egy férfi és egy nő?
2022. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom miért érzed.

Én azt érzem, hogy nem vagyok homofób, de ha sokat ugrál az LMBTQ, még az is lehet belőlem.

Remélem érted, mit akarok ezzel mondani 🤔

2022. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Egyrészt a többséget tényleg nem érdekeli a dolog. Másrészt ha nem állsz ki teljes mellszélességgel az LMBTQ mellett akkor rögtön homofób g@ci vagy meg rossz ember.
2022. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert így van.
2022. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én meleg vagyok, de nem gondolnám, hogy én olyan típus vagyok, aki utcán nyalogatna, bár az anyámtól, apámtól se ezt láttam, nálam az összetartozás ott kezdődik, hogy mindent együtt csinálunk, ahogy ők is csinálták, míg apám meg nem halt, zöldségpucolást, főzést, apám festette anyám haját, együtt takarítottak, együtt vásároltak kézen vagy karon fogva, amiért a kisvárosban mindenki irigyelte őket... vagyis ez nem jó szó, mindenki pozitívan viszonyult...
2022. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
"Ha egymás kezét fogja két férfi a metrón, az zavar? És ha egy férfi és egy nő?" - Nem zavar egyik sem, ez maximum az idősek otthonában számít előjátéknak, én ennél durvábbat is láttam már. ;-)
2022. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
#7 Na jól van akkor! Nem számon kérni szerettelek volna egyébként, csak sokan, akik azt mondják, hogy "csinálják a 4 fal között" nem arra gondolnak, hogy ne az utcán legyen az előjáték, hanem tudomást sem szeretnének venni róla, hogy létezik az a jelenség, hogy homoszexualitás.
2022. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

"Ha egymás kezét fogja két férfi a metrón, az zavar?"


Mert nem normális dolog.

Az utcán mutogatni a péniszedet, a járdára kakilni sem normális.

2022. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Jó, de én leírtam, mire értem ezt, ennyire nem volt egyértelmű? :-D

Régebben amúgy volt netről egy meleg haverom, még a chat.hu fénykorában, nem tudom, azóta mi van vele. Egy volt kolléganőmnek a tesója meleg. Felnőtt ember magánügye, hogy szexuálisan kihez vonzódik, és nem zavar, ha ki is mutatja mindaddig, amíg ezzel senkinek nem árt (pedofilok, zaklatók), és nem nyilvánosság előtt kezdi az előjátékot. A nudistákat is elfogadom, amíg az erre kijelölt helyen csinálják. :-)

2022. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!