Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oktatáspolitika - meddig...

Oktatáspolitika - meddig mehet meg ez így?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon azzal jött haza a gyerekem, hogy az iskolatitkár volt benn náluk órán helyettesíteni...


Ahhoz már hozzászoktunk, hogy fizikára bekülik a némettanárt, angolra meg a tesist, de tényleg ott kell tartani már, hogy az iskolatitkár megy be hozzájuk????



2022. jan. 27. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom de mikor én voltam iskolás akkor is ez volt, pedig annak jó pár éve.😉
2022. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
amikor én voltam ilyen nem volt, bár jöhetett volna mert a tanárok butábbak voltak
2022. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ebben mondjuk én pont nem látok kivetnivalót, pedig aztán nagyon nem tetszik ami az oktatásban zajlik. Akkor lenne ez ellen kifogásom, ha ez rendszeres lenne, és több óra is így maradna el egy héten.
2022. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem látom azt, hogy ez rövidtávon megoldódna. A tanárok nagyon xarul keresnek. Ismerek egy srácot aki tesi és magyar szakos tanárként végzett Kaposváron és most egy multinál dolgozik mint HR-es ,mert a mutinál sokkal jobban keres
2022. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Akkor lenne ez ellen kifogásom, ha ez rendszeres lenne, és több óra is így maradna el egy héten."


Rendszeres az, hogy napi 2 helyettesített órájuk van. De nyilván akkor nem tanulnak, mert ha olyan tanárt küldenek be pl. németre hozzájuk, akinek köze nincs a német nyelvhez, akkor ott nem lesz érdemi munka

2022. jan. 27. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
igazából tök mindegy, hogy ki megy be, mert érdemi órát szakirányos tanár sem tud tartani
2022. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordult és elő is fog.
2022. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez addig mehet így, ameddig az állampolgárok tűrik vagy ezt akarják.
2022. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
13 éve dolgoztam iskolában, akkor is volt ilyen, semmi új nincs benne.
2022. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan is volt, hogy senki sem jött be, pedig az jó rég volt.
2022. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!