Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oktatáspolitika - meddig...

Oktatáspolitika - meddig mehet meg ez így?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon azzal jött haza a gyerekem, hogy az iskolatitkár volt benn náluk órán helyettesíteni...


Ahhoz már hozzászoktunk, hogy fizikára bekülik a némettanárt, angolra meg a tesist, de tényleg ott kell tartani már, hogy az iskolatitkár megy be hozzájuk????



2022. jan. 27. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tanár vagyok.

Én is voltam bent 2 órán tegnap helyettesíteni, mert beteg lett a kolléganő gyereke.

Amikor én voltam beteg akkor az én óráimat is más szakos helyettesítette, volt hogy a pedasszisztens ment be, mert a felsős tanároknak, igazgatóhelyettesnek is órája volt másokkal.

Covid van, egyéb járványok, betegségek vannak. Minden nap hazamegy 1-2-3 gyerek nap közben az iskolából mert éppen hányt, hányni fog vagy elesett és fáj a lába.

Ez van minden hasonló időszakban és nem kell erőlködni, az iskolánkból csak 1 tanár ment el eddig azért mert nem akarta beoltatni magát. A pedagógusok is emberek, van gyerekük aki megbetegszik, van hogy ők lesznek betegek vagy kerülnek kórházba, műtétre, a pedagógus is megy nyugdíjba és nem szeptembertől hanem év közben, ahogy pedagógus is megy szülni, szintén nem időzíti szeptemberre.

2022. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező.

Azzal egyetértek, hogy tovább kell fejleszteni az oktatást, természetesen a pedagógusok bérét is. Szerintem is többet kellene keresniük.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy borzalmas mélységekbe süllyedt volna az oktatás.

Ezt csak a balliberális oldal szeretné belebeszélni a köztudatba.

Az anyukám pedagógus, a párom iskolatitkár...

2022. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!