Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nagycsalá...

Miért van az, hogy a nagycsalád támogató kormány ellenére, a világ 8. leggyorsabban csökkenő népességű országa Magyarország?

Figyelt kérdés

A Fidesz ugye a 3+ gyerekes nagycsaládokat támogatja. Mégis a világ 200+ országa közül a 8. leggyorsabban fogyunk. Akit érdekel a forrás, az keressen rá ilyen "countries by population growth" statisztikákra, találni fog sokat. De felesleges is rákeresni, elmondom mi van: A világon szinte csak a Kelet-Európai országokban negatív a népességszaporulat, és akik még nálunk is gyorsabban fogynak, azok olyan k-európai országok ahol kevesebb a cigány vagy jellemzően nincsenek is cigányok. Azaz, a cigányok nélkül, az ők többletszaporulata nélkül én fogadni mernék, hogy a TOP 3 leggyorsabban csökkenő nép között lennénk.

Miért van ez, ha egyszer a Fidesz az családtámogató?



2022. jan. 27. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%
A lakosság én úgy tudom mindenhol fogy maximum nem ilyen gyorsan
2022. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Rákerestem a "countries by population growth"-ra, és sehol sem találtam olyan adatokat, statisztikákat, amelyek alátámasztanák az állításaidat.
2022. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
2022. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kivándorlás is benne van. Ha pl. egy fiatal kimegy, a gyerekei kint születnek, és nem jön vissza, akkor az a szaporulat is hiányzik itthonról.
2022. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A családtámogatás egy dolog, de ha nem tudnak perspektívát adni a fiataloknak, akkor nem sokat ér. Márpedig az ország jövője eléggé kérdéses (demográfia, etnikai arányok, stb.).
2022. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert csak Viktorta-, és a nagy Fidesz fanok vannak ezért a dologért oda.
2022. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Magasak az árak.
2022. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt hallom hogy az első gyerek nem születik meg, mert sok fiatalnak nincs pénze kirepülni, csak 30 évesen és akkor már sokszor elmarad a dolog; ezen meg a lakásárak feltolásával csak rontott a kormány
2022. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a családtámogatások nem érték el a céljukat.
2022. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Romisztán leszünk lassan, Nógrád falvai no go zónák már most.
2022. jan. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!