Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogyasszunk kevesebbet,vegyünk...

Fogyasszunk kevesebbet,vegyünk kisebb kocsit,és öltözzünk fel odahaza. Mi ebben a rettentően furcsa?

Figyelt kérdés

#fogyasztás és a jövő
2022. jan. 28. 17:16
1 2
 1/17 peca1000 ***** válasza:
25%
Tegyed, hajrá!
2022. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mire szeretnél célozni ?
2022. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert azért volt rendszerváltás,hogy az emberek ugyanúgy éljenek, mint a szociban, 28 négyzetméteres panelekben lakjanak, pulóverben aludjanak és Kispolákklal járjanak.



Nekem az a komfortos, ha otthon rövid ujjúban lehetek és a hűtőt kinyitva bőség tárul elém, nem csak egy vaj meg egy lekvár.

Illetve, kényelmes, utazóautóval utazhatok, amiben elférek és bevásárolni betudok vele.

2022. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Az baj ez újdonság itt a városban is természetesnek veszik a kocsi forgalmat

Pedig már mindenhol szinte csak áru forgalom van meg tömegközlekedés.Nézetek ázsia filmeket abba régen is mennyien menek át a zebrán meg hány kocsi várakozik.

2022. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2/ Csak erre:

Önmagában ezek a gondolatok nem ördögtől valóak,csak ugye mostanában nem volt divat ilyeneket mondani,és főleg nem nagyon lehetett hallani a köznapokban sem.Mert nem menő!!Pedig nézzük csak meg hogyan éltek elődeink...hát így, és tegyük a szívünkre a kezünket,ezért tudják sokan mind a mai napig a fiatalokat is támogatni,akik ma sokszor "túlfogyaszásban" élnek.

Kérdem én mi lett volna,ha elődeink is a túlfogyasztást hajszolták volna egy életen át?Hol tartanának most?

Széttárnák a kezünket,és közölnék:"Sajnos nem tellett rá fiam!"

2022. jan. 28. 17:45
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Én már el is kezdtem edzeni a szervezetem a szebb jövőre. Kevesebbet eszem, csak vizet iszom. Este már nem kapcsolunk elektromos eszközöket. A mama féle dunyhát vettem elő. Nap közben kabát. A fűtést így visszaveszem/lekapcsolom.


A fürdés most heti 1, ami bőségesen elegendő. A wc-t sem kell minden használat után lehúzni. Vizelés után például egyáltalán nem.


Hajrá MZP! 💙

2022. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

igaza van,

ha nincs pénzed, akkor ne akarj luxusban élni, ha van rá pénzed, akkor ne várjál rá állami támogatást!

2022. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7/Erről van szó. Kapizsgálod már látom
2022. jan. 28. 17:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt úgy kellene megoldani, hogy nem mondunk le semmiről hanem maximum minimalizálunk
2022. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenesetre kell erről beszélni,mert már más idők jönnek.

Lehet sokan látják ezt,de csak nagyon kevesen akarnak ebbe belegondolni.

Hivatalosan állandóan mindíg minden növekszik,de meddig.?

A csúcs után meg általában lejtő jön,legalábbis a fizika törvénye szerint.

A Covid mindent átírt mára.

2022. jan. 28. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!