Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak Toroczkai szerint jó...

Csak Toroczkai szerint jó Ásotthalmon élni?

Figyelt kérdés
Elég messze lakok onnan, de ami információ eljut hozzám, az alapján ez az ember csinál is valamit. Úgy értem a legtöbb polgármester és önkormányzat csak úgy szervilisen el van magának. Olykor-olykor egy utca, vagy épületfelújitás többszörösen túlárazva, kiosztják a szegényeknek meg a romáknak amire lehetőségük van, oszt körülbelül ennyi. Semmi innováció.

2022. jan. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
szavazz fideszgazdadra es lesz minden
2022. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
abszolút, ismerek dél afrikai búr telepeseket akik odaköltöztek a fehérek elnyomása miatt
2022. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ami információ eljut hozzám, az alapján ez az ember csinál is valamit"

Tehát akkor szerinted jó Ásotthalmon élni? Szerintem igen. Sok jót hallok onnan.

2022. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát el kell menni, és megnézni. Engem is érdekel amúgy, hozzám nincs is túl messze. De eddig nem voltam ott. Az ott lakókat is meg kell kérdezni.
2022. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!