Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félitek már Putyin nevét?

Félitek már Putyin nevét?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki europának nagyon gyorsan új ura lesz.
2022. jan. 31. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de én eddig is tiszteltem. Amúgy max Kijevnek lesz új ura, hát az eddigieket nem annyira csíptem.
2022. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Félem. Bármit megtesz a hatalomért. Láttunk már ilyet.
2022. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ki lesz az új ura?
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne félnem? Tényleg azt hiszed hogy meg akarja szállni egész Európát? Minek? ...Oké félreteszem a realitásokat. Tegyük fel, hogy megtörténik: Az orosz páncélosok bevonultak Normandiába. Nézik az Atlanti-Óceánt. Valami furcsa okból senki lőtt ki atombombát(!) és az USA csapatai is elestek Európában. Putyin kikiáltja az Új Római Birodalmat és császárrá koronázza magát ...mi lesz ezután? Több mint 500 millió (persze kérdés mennyi áldozattal jár a háború) olyan ember felett fog "uralkodni" akik nem kérnek belőle. Egész Európa romokban hever, éhínség van Liszabontól Vlagyivosztokig, mindenhol több 10 millió halott, az egész világgazdaság összeomlott. ...Meddig tarthatna meg egy ilyen területet? Mi értelme lenne ennek?
2022. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FINGOTTAM!!!
2022. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Putyin úgy néz ki mint egy tatár. Úgy is viselkedik..
2022. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!