Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem a NER miért csinál...

Nem értem a NER miért csinál ilyen átlátszó, égő, undorító hülyeséget? A saját híveik előtt nem égő?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy állandóan a baloldalról és Gyurcsányról beszélnek és nem arról, hogy ők mit csinálnának. A plakátokon nem saját magukat reklámozzák, hanem a másikat járatják le, karaktergyilkolják, stb. Miféle kampánymódszer ez? És akkor ott van a miniszterelnöki vita, amiről 100milliókért hirdetik Facebook hirdetésben, hogy nincs kivel vitázni, de könyörgöm, már hónapok óta csak az ellenzékről beszélnek Facebook hirdetésekben, kisfilmeket gyártanak az ellenzék lejáratásáról, akkor miért is nem ülnek le velük egy vitára, ha mégis van mondanivalójuk és reagálnak rájuk? Vagy foglalkozzanak magukkal, és ne a másikkal 0-24-ben, vagy üljenek le vitázni. Ez így átlátszó, ellentmondásos, visszataszító szerintem mindenkinek, nem? Etikáról, morálról már nem is beszélek, csak önellentmondásról.

2022. febr. 1. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem csinálnák, hanem csinalják.

Járj nyitott szemmel.

2022. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én alapvetően megtiltanám azt, hogy állami pénzen kampányoljanak. Ha akarnak valamit gazdálkodják ki ,mint Amerikában
2022. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Valóban így van, de ez mondjuk tök mindegy, mert a NER oligarhák adnak nekik pénzt akkor is, csak előbb ellopják törvényesen, aztán adják magánból.
2022. febr. 1. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert mást nem tudnak tenni. A hívek szemét kiszúrták a CSOK-al, a hatósági áras termékekkel és a 13. havi nyugdíjjal. Ennyit tudtak elérni 12 év alatt több milliárd euros fejlesztési támogatással a hátuk mögött. Mivel a sikerekkel nem tudnak kampányolni, ezért elővették a náci/kommunista módszert és az ellenfelüket mocskolják minden lehetséges módon. A vak fideszesnek mindegy, az pedig, aki nem tudja hova szavazzon összezavarodik. Az ellenzéknek az a legnagyobb hibája, hogy nem tudja jól lereagálni a támadásokat. Hiába van felépített programja, ha nem tudják lekomminukálni.
2022. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Legutóbb is bevált, gondolják hátha most is. Az a baj, hogy lehet, hogy igazuk van.
2022. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

"Én alapvetően megtiltanám azt, hogy állami pénzen kampányoljanak. "

Az ellenzéktől is megvonnád a kampánypénzt, vagy nekik azért jár?

Fura, mert az én postaládám a moslékos propagandakiadványokkal van állandóan teletömve.

2022. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én mindenkinek megtiltanám. A legkisebb párttól a legnagyobbig.
2022. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
#6 A fidesznek is járna, itt most a kormányról beszéltünk. A mindenkori kormány nem finanszírozhatna plakátkampányokat a választást megelőző időszakban, vagy valami ilyesmi. Ettől még a fidesz kampányolhatna a saját pártkasszájából, ahogy teszi az ellenzék is. A probléma az, hogy a fidesz jelenleg nem a fidesz pénzéből kampányol, hanem az állami kasszából, tájékoztatás címszóval.
2022. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, azt hiszed, most találták fel a negatív kampányt? Na jó, egy újszülöttnek minden vicc új. A kampánystratégiát meg az határozza meg, mit tartanak optimálisnak a szakértők, nem a te hőbörgésed.
2022. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

#9

Ennyire, hogy lehetsz fideszes szolga?

2022. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!