Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem a NER miért csinál...

Nem értem a NER miért csinál ilyen átlátszó, égő, undorító hülyeséget? A saját híveik előtt nem égő?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy állandóan a baloldalról és Gyurcsányról beszélnek és nem arról, hogy ők mit csinálnának. A plakátokon nem saját magukat reklámozzák, hanem a másikat járatják le, karaktergyilkolják, stb. Miféle kampánymódszer ez? És akkor ott van a miniszterelnöki vita, amiről 100milliókért hirdetik Facebook hirdetésben, hogy nincs kivel vitázni, de könyörgöm, már hónapok óta csak az ellenzékről beszélnek Facebook hirdetésekben, kisfilmeket gyártanak az ellenzék lejáratásáról, akkor miért is nem ülnek le velük egy vitára, ha mégis van mondanivalójuk és reagálnak rájuk? Vagy foglalkozzanak magukkal, és ne a másikkal 0-24-ben, vagy üljenek le vitázni. Ez így átlátszó, ellentmondásos, visszataszító szerintem mindenkinek, nem? Etikáról, morálról már nem is beszélek, csak önellentmondásról.

2022. febr. 1. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Erre van igény... Ez nem őket minősíti.
2022. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%
Gyurcsány tönkretette az országot és ezek jönnének vissza.
2022. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
#12 A Gyurcsány vóót! Te Magdi hozd azt a sót, gyorsan körbeszórom a verandát, ide be ne jöjjön az a böszme.
2022. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

"Az ellenzéktől is megvonnád a kampánypénzt, vagy nekik azért jár?


Fura, mert az én postaládám a moslékos propagandakiadványokkal van állandóan teletömve."


Ez egy cukin összemosott fszság.


Talán azért van a postaládádban, mert csedébe kevesebb órásplakátjuk van? Ami valami olyasmi okra vezethető vissza, hogy a NER uralja az összes plakáthelyet. Hm, erre esetleg nem gondoltál?


És ebből miért vonod le az a téves következtetést, hogy ez csak egyoldalú tiltás lenne? Tudod, van az a mondás, hogy mindenki magából indul ki.

2022. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Kérdező, azt hiszed, most találták fel a negatív kampányt?"


Attól még etikátlan és visszataszító, és szerintem nem is hatékony, mert annyira túltolják, hogy az már mindenkinek zavaró. A gyilkosságot sem most találták fel, de azért höböröghetek ellene, ha megengeded, ugye?

2022. febr. 2. 09:05
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki negatív kampányt csinál, akkor nem hiteles, ha eközben nem áll ki vitázni. Ezzel beismeri, hogy hazugságokkal teli karaktergyilkosságról van szó, nem megvédhető érvekről.
2022. febr. 2. 09:08
 17/18 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Ismerjük Gyurcsány munkásságát és nem kérünk belőle többet.
2022. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
37%

"#9


Ennyire, hogy lehetsz fideszes szolga?"


Ide miért kell vessző?

2022. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!