Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt az Orbán-kormány top...

Mi volt az Orbán-kormány top 3 legjobb és legrosszabb intézkedése?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
120-ból 180 növekedésben +50%, csak fordítva harmados. Tavalyhoz viszonyítva +66%. Ugye viccelsz?
2022. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Jót nem tudok mondani. A legrosszabbak:

1. covidiktatúra, így egyben

2. adók emelése

3. LMBTQP-törvény, ami alapból jó lenne, de mivel nem tartatják be, csak vérszemet kaptak tőle a búzipropagandisták

2022. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
A fidesznek csak rossz intézkedései vannak meg esetleg három kevésbé szar, de olyan hogy jó, még nem volt.
2022. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, aki NORRMÁLIS választ adott, mint pl. az 1-es vagy a 4-es, úgy le lettek pontozva, mint a kib*szott élet. Miért?

De aki meg olyan idióta választ adott, mint a 3-as, hogy "Legrosszabb: a megalakulásuk


Legjobb: az áprilisi bukásuk"

(húú de vicés, szagadokk, olyan kis húmorós vaggy🤣😂🤣(irónia)), annak úgy fel ment a % száma, mint a képviselői fizetés a parlamentben. Miért?

Miért nem lehet azt elfogadni, hogy mindenkinek van JÓ ÉS ROSSZ cselekedetei; ez így van Orbánékkal, Gyurcsányékkal, Horn Gyuláékkal meg mindenkivel.


De egyébként rajtatok is nagyon látszik, hogy miféle médiából tájékozodtok; melyik oldal mosta át az agyatokat.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Legjobb 3:

1. Családtámogatási rendszer

2. Egyház-, kábítószer-, honvédelmi-, gazdaságpolitika és a nemzeti összetartozás

3. Vidékfejlesztés- Tény, hogy ez a vidékfejlesztés még fényévekre van attól, hogy nagyjából elégedettek lehessünk, de legalább van valami.


Legrosszabb 3:

1. Oktatás- és egészségügypolitika- Szerintem elég, ha csak ennyit mondok...

2. Korrupció

3. Kül- és Európa politika- Tök jó, hogy keleti országokkal is jó kapcsolataink van, de mi nem a kelethez akarunk tartozni éd ebbe mindenki egyetért. Orbánék Európa politikája pedig azért is borzasztó, mert elfelejtik, hogy mi is az ország érdeke...


Összegezve, az Orbán-kormányoknak voltak kifejezetten jó intézkedései, de ezek erősen beárnyékolják a rossz politikáik.

Ha lehetne, jómagam is leváltanám őket, hiszen Magyarországnak 100-szor lehetne jobb kormánya is.

Viszont ha ránézünk a mai magyar politikai közéletre, engem a sírás fog el, hogy hová is süllyedtünk le- én ezt most nem akarom taglalni, meg a vérbalosok úgy is csak leorbánistáznának, de szerintem Orbánéknak nincs olyan alternatívájuk, amivel mi csak jobban járnánk. Oké, oké, "Óbánékná má minden is jobb, a kutya is!", de nekünk nem lesz attól semmivel sem jobb, ha átesünk a ló egyik oldaláról a másik oldalára és nem Moszkva, illetve Peking seggét nyalljuk, hanem Brüsszel és Washington-ét.

Meg az sem lesz jobb annál, hogy tiltólistásak a melegekről szóló mesék, mint az, hogy LMBTQ-aktivisták járják az iskolákat. Tehát egy esetleges ellenzéki kormány a MÁSIK véglet lenne, Orbánék után.

Biztos, hogy ez nekünk jobb lenne?


Mondjon akárki akármit is, én a magyar politikából kiábrándultam teljes mértékben, amiért nincs egy normális alternatíva a jelenlegi kormányra.

2022. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb :

-nem erőltetik a korlátozásokat a covid miatt már

-a pedofilok listázása is jó ötletnek indult,csak menet közben szokás szerint félrecsúszott valami, így már nem egészen olyan ,mint ami szerintem jó megoldás lenne de megadom a pontot az alapötletre.


A rosszat sajnos holnap reggelig tudnám sorolni , de amit kiemelnék az mindenképp az ,hogy a covid lezárások idején mindenkit cserben hagytak.

2022. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
47%
A legjobb az, hogy folyamatosan építik az országot.
2022. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok.


eszembe jutott az egyetlen jó fidesz törvény.

varga juci terjesztette be a szakítás/válás utáni megújult gyermekelhelyezési törvényt a közös felügyeleti jogot ami 22.01.01től életben van.

És ami szerint az apa ugyanolyan mértékben szülő mint anya.

Ez azért nagyon fontos, mert egy szakításkor eddig az történt, hogy az apa elveszítette a társát/feleségét és a gyerekét is automatikusan, mivel 99%ban kérdés nélkül anyukának ítélték a gyermeket szélsőséges módon diszkriminálva ezzel a férfi nemet mint szülőségre alkalmatlant.

közös felügyeleti jog csak akkor jöhetett létre, ha a szülők megegyeztek amire 1% az esély kb.

most az új törvény értelmében, nem kell megegyezés!

hanem ha a különélő szülő jelzi, hogy szereti imádja a gyermekét, akkor a bíró kivizsgáltatja mindkét szülő életkörülményeit, személyiségét és ha nem látja komolyt akadályát, akkor el kell, hogy rendelje a közös felügyeletet.

szóval ez az egyetlen törvény ami igazán húsba vágóan igazságos és ezzel juci az elvált apák/szülők védőszentje lesz, ha beválik ez a törvény és a bírók komolyan is fogják venni.

rengeteg édesapa fogja visszakapni az imádott gyerekét, akit ellenne nevetek, akit az anyja eltiltott tőle, mert hogy apát jobban szereti a gyerek stb.

2022. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Felvettek külföldről hiteleket. Most osztogatnak támogatásokat, de persze utána vissza kell venni majd jó nagy adókból és majd fosztogatnak.

Nem tetszik, hogy erőltetik az oltást, még ők se tudják, hogy milyen hatása lehet több év múlva. Nekem van kettő, de nem lesz 5-10 az is biztos.

Nyilván Stadiont azért épít, mert erre nyert Uniós támogatást és azt abba kell fektetnie. Jó, hogy osztogat adómentességet, de a deficites gazdaság csak mégjobban azzá fog válni. De szerintem még mindig jobban járunk, ha ők maradnak, mert egy új párt a semmiből nem fog várat varázsolni. Nekik már van tapasztalat és jobban fel tudnák húzni a gazdaságot. Rendben, hogy maximalizálták sok minden árát, meg a benzinét, de attól még a világban nőni fog a kőolaj ára. Az ember azt hiszi minden jó, de később minden megfizethetetlen lesz. Már most sok benzinkút nem tudja fenntartani magát.


Üdv. egy 18 éves lány.

2022. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

De itt nem mindent a kormányra kell fogni. Nézzük azt, hogy öregedő a társadalom, amit hosszú távon nem lehet fenntartani. Kevés az a réteg, aki dolgozik. A népesség nagy része kiskorú, vagy nagyrészt nyugdíjjas. Ha nincs elég bevétel, akkor nem várhatunk csodát. Ha külföldről szerzünk be árukat, és ott nő az ár, akkor nyilván belföldön is drágábbak lesznek. Különben meg lehetne papolni arról, hogy mindenki szüljön (sok) gyereket, dolgozzon, hazai élelmiszereket vegyen, ne külföldön dolgozzon, hogy ott nőjön a GDP, mert így kicsit lehetne támogatni a jövőt.


Előző voltam

2022. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!