Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán...

Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán mindent tönkretesz?

Figyelt kérdés
A háborúra vágyó Putyinnal haverkodik, már Csehország és Lengyelország is elítélte ezt. Tönkre fogja tenni a V4-eket...

2022. febr. 2. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
2010-es én: Én megmondtam...
2022. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
V4-eket..Egész Európát.Ő egy olyan vírus amelyet mindenki utál.Putyin sem szereti a köpönyegforgatókat elhiheted,csak érdekből találkozgat vele mert semelyik másik EU-s ország vezetője nem akar vele találkozót.
2022. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Hagyjál már, a csehek a lengyelek most annyira fasírtban vannak, hogy már visszahívtak egy nagykövetet is. Ehhez képest fél Európa most Putyinnal tárgyal, hogy próbálja menteni a helyzetet. A csehek és lengyelek majd megemésztik, hogy nekik nincs olyan kaliberű politikusuk, mint Orbán Viktor (akit az EU 4. legbefolyásosabb politikusának választottak.)
2022. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
A karrierjéből még hátra lévő 60 napban már nem nagyon fog tönkre tenni semmit se :]
2022. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

4-es, ezzel óvatosan. 2018 sem volt olyan rég, és ugyanilyen hangulat volt akkor is...

én nem biznám el magam ennyire

2022. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jól teszi, ha "haverkodik" vele, Putyin jóindulatára szükség van, ha háború lenne, a nyugati hatalmak le se sz*rnának minket. EU meg NATO ide vagy oda, ha baj lenne, teljesen magunkra lennénk utalva.
2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Orbán egy kis pincsikutya, aki oda csahol és nyal ahonnan a simogatást várja. Retteg Putyintól de közben a Natoból se merne kilpni soha.
2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha úgy tette volna tönkre a ballib oldal az országot, mint Orbán akkor már ausztria szintjén lennénk...
2022. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Demion ***** válasza:
29%

8

Akkor most 12 év Orbán után miért vagyunk Ausztria szintje helyett Románia szintjén?


[link]

2022. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem Putinnal van itt a baj, az Eut kéne már kivágni, de azoknak meg a talpát nyalja az orbánféreg.
2022. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!