Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk nemzetgazdaságra...

A Mi Hazánk nemzetgazdaságra vonatkozó elképzelései megvalósíthatók?

Figyelt kérdés
Sajnos MZP is az elmúlt 32 év neoliberális váltógazdaságában hisz.

2022. febr. 2. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nekik elképzeléseik?
2022. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

Szélsőségekben gondolkodnak és az soha nem működik.

Elsőre lehet hogy gyorsnak tűnik, ha egy mozdulattal eltávolítja az orvos a bőrgombát a lábadról egy jobb szikével, de ha jobban belegondolsz inkább várnál hogy egy krém vagy gyógyszer hetek alatt hozza rendbe, mint hogy levágják a lábadat, nem?

A Mi Hazánk tervei ilyenek. Elsőre kecsegtetőek, a gyors sikert ígérik, de valójában éppen olyanok, mintha bőrgyógyász helyett a sebészhez mennél a lábgombával.

2022. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Az elmúlt 32 év kormányainak milyen elképzelései voltak a demagógián kívül?


2#

Azt sehol sem olvastam, vagy hallottam tőlük, hogy rövid időn belül egy Ausztria szintjén lennénk.

2022. febr. 2. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
#3 És? Mi köze ennek a #2-höz?
2022. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Az egész programjuk életképtelen demagógia.


Az a baj sokan ráugranak ilyen hangzatos alaptalan baromságokra. Aki meg egy kicsit belegondol mit is adnak elő ezek és kifejti egy vicc, lehazaárulózzák.


Meg fogsz sértődni, de maradjanak a mesekönyv darálásnál az megy nekik de kormányon borzalmasabbak lennének legjobb napjaikon mint gyurcsány szorozva orbánnal.

2022. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Nem fogok megsértődni, csak érdeklődtem. Nem találtam megvalósíthatóságról szóló információt, ezért kérdeztem. Tulajdonképpen elmondják hogy tették tönkre az országot az elmúlt 32 év kormányai és törvényhozása, de ez még kevés. Habár azzal vitatkoznék, hogy lehetne ezt még ennél is rosszabbul csinálni. Azt hiszem távol maradok az urnától. A kisebbik rossz dilemmáját pedig ráhagyom a polgártársaimra.

2022. febr. 2. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
igen megvalósítható, és valószínűleg működne is! a legnagyobb baj hogy csak 1 pártnak van normális programja! mert a fidesz "stop gyurcsány" és az összefogás "o1g" nem nagyon nevezném programnak...
2022. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak nekik van programjuk és az nagyon is megvalósítható.
2022. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!