Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá Mihály...

Mit szóltok hozzá Mihály Zoltánné (fidesz-kdnp) 15. kerületi képviselő terjeszteni akarja az LMBTQ eszméket átneveztetné a Csokonai Kulturális Központot, Conchita Wurst központtá hogy így tisztelegjen a kulturális bizottsági tag a másság mellett?

Figyelt kérdés
Nem ezek a fideszesek akarnak küzdeni az LMBTQ ellen? lemaradtam erről a köpönyegfordításról.

2022. febr. 3. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem ennél szánalmasabb nem lehet a Fidesz.

Tévedtem.

2022. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem érted az iróniát, az a te bajod.
2022. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
#2 Iróniát? Hivatalos kérelmet adott be...
2022. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
3: Hűha, és abban nem lehet irónia? Nyilvánvaló, hogy az egész egy fricska, és nem fogják megszavazni, nem az a célja.
2022. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, ez egy egyéni akció ( ha igaz), és nem lesz belőle semmi.
2022. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Csak trollkodás ez is, mint a csirkefarhát.
2022. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szakadok, tényleg ide süllyedtek a fideszesek h már ők maguk nyújtják be a kérelmet h tudjanak riogatni h az ellenzék akarja ezt... Ez világ legnagyobb szégyene.. Lopnak, hazudnak ezeknek TAKARODNIUK kell.
2022. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez is egy ilyen "fogd meg a söröm" és "úgysem mered" mozzanat fidesznél, naphosszat azon röhögnek ,hogy bármit megtehetnek, ez a birka nép mindent lenyel. Mindenestre valaki biztosan elvesztett egy fogadást Mihály Zoltánné ellen.
2022. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

#4 Szóval brahiból csinál egy beadványt és azt beadja hivatalos úton, amin a munkavállalóknak dolgozniuk kell és az államaparátus fogaskerekeinek ki kell dobnia a választ, hogy nem.


Elhiszem, hogy ennyi ideje van, de ne az én adómból parádézzon már.

2022. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
szánalom.
2022. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!