Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek.Maga az a tény...

Ellenzékiek.Maga az a tény hogy nem haladtok előre az életben, stagnáltok vagy rosszabbul éltek, kinek a hibája? A tiétek,mert nem tesztek meg mindent hogy jobban éljetek,vagy a jelenlegi kormányé? Utóbbi azért próbál segíteni""pl.támogatások,stb.

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
A fideszé.
2022. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
És mik ezek a "támogatások"?🤣🤣🤣
2022. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ki hogy van vele, de én elég jól haladok az életben. Ami engem a legjobban idegesít a Fityeszben (a nyilvánvaló korrupció, meg az urambátyám rendszeren kívül), az a nevetségesen ostoba, demagóg kommunikációja amit mindenfajta médiumban folytat. Nem kell messzire menni, itt van a mini feris f@szságuk. Ez elmenne egy vígjátékba, vagy valamilyen paródiába, de hogy ilyen sz@rság a kampányuk fő üzenete az egészen szánalmas.
2022. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet mindenki bérkommentelő.
2022. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Ott vannak az őstermelők,tudod ők azok akik előállítanak valamilyen terméket.és minden ágazat válságban ill csődben van, cikkek tömege van ebben a témában.

Erre van pofád azt mondani hogy nem tesznek meg mindent hogy jobban éljenek ill kapnak segélyt.kérlek.mondd azt hogy nincs szavazati jogod.

2022. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Gyanítom, hogy nem az enyém, ugyanis éveken keresztül próbáltam Magyarországon boldogulni sikertelenül, míg végül megelégeltem és külföldre költöztem, ahol tökéletesen tudok boldogulni, és még normális emberként is tekintenek rám ellentétben a saját hazámmal, ahol emberszámba se vesznek. Ha Magyarországon is lenne jövőm és azt érezném, hogy szeretettel befogad a saját országom, akkor hazaköltöznék, mert szeretem Magyarországot. De amíg ennek pont az ellenkezőjét érezteti velem a kormány, addig nem érdekel, ki van hatalmon, nem fogok hazamenni.
2022. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez ám a képmutatás és oldaltól függetlenül mondom. Nem lehet mindenk agysebész, vagy folyamodik például a megoldjuk okosba, urambátyám megoldásokhoz, nem korrumpálható. Persze úgy is fel lehet fogni, hogy kárhozatassuk el azokat akik becsületes munkával nem jutnak egyről a kettőre.
2022. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen jól boldogulok, de elég sok szerencse kellett hozzá.

Egy multinál dolgozok az elvégzett munkához képest pofátlanul nagy fizetésért.


De a fizetésemet nem a Fidesz határozza meg. Ellentétben a pedagógus feleségemével, aki bőven többet dolgozik mint én, és kevesebb mint feleannyit kap érte.


Hamarosna vélhetően megműtenek és most pakolok a táskába. Szappant, WC papírt, steril mullapot, fájdalomcsillapítót... Az asszony majd hoz valami ételt is amíg bent fekszem. A Fidesz tehtett volna azért, hogy egy közWC ne legyen jobban felszerelve mint a Honvéd kórház..


Feleségemen keresztül belelátok az oktatási rendszerbe. Pl általános iskola felsősöknek akkor sem adják meg a SNI (sajátos nevelési igényű) kódot, ha naggggyon egyértelműen van valami baja a gyereknek, egyszerűen azért, mert megtiltották nekik, mert az összes gyógypedagúgus le van foglalva az ovis és alsós gyerekekkel, a felsősökre már nem jut ellátás. Ha nem adják meg a kódot, akkor felmutathatják, hogy nincs gyógypedagógus hiány felsősöknél.

A nemzeti tankönyvekből megtanulhattuk hogy a Hold is menstruál, illetve hgoy a fiúk jobbak matekból.


Szóval ja, azok, amik zavarnak az életben, egyértelműen a kormány felelőssége és pl az oktatás esetében tevőlegesen és szánt szándékkal hozzájárultak, hogy ilyen legyen. Azaz egyre rosszabb.

2022. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok sem jobb, sem baloldali. Azért azt nem kell elfeledni, egy országban attól függ, hogy boldogulsz, milyen a környezet, milyen lehetőséget, törvényeket hoz a regnáló kormány. 12 éve 2/3-dal, csak is a fidesz hoz törvényeket. Vagy is nem csak az egyéntől függ, hogyan tud boldogulni. Ezt a szoci mentalitást meg már el kéne feledni. "Utóbbi azért próbál segíteni""pl.támogatások,stb." Ne egyes csoportoknak kegyet gyakoroljon alamizsna osztogatással, hanem olyan környezetet kialakítani, ahol aki akar, az tudjon boldogulni, embernek, a társadalom részének érezze magát az egyén. A jelenlegi kormány meg csak nyirbálta ezen lehetőségeket.
2022. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok az életszínvonalammal , de engem ugyan semmivel nem támogatott soha ez a kormány, nem kéne hazudni .
2022. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!